Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@cycus1996  witamy 🙂 I do pisania zachęcamy 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Przywitaj się

Mi Jest Niezmiernie Miło Powitać Tak Wspaniałą Ekipę 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Witam Jestem klijentem Orange :)

Orange jest super siecia 🙂 polecam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Przywitaj się

Cześć wszystkim, mam nadzieje że będę mógł tu czasem uzyskać jakieś użyteczne technicznie informacje.

Sam jestem informatykiem z kilkuletnim doświadczeniem w telekomunikacji więc też pomogę jak będzie trzeba.

Trochę mi tu na tym forum brakuje moderacji bo w wielu tematach z czysto technicznymi pytaniami widziałem jakieś wpisy zupełnie bez sensu ale mam nadzieje że się to poprawi.

 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@bez_nazwy masz rację. Musimy tutaj nad tym wszyscy popracować. Sam czasem schodze z tematu. Wprowadza to czasem trochę haosu. Pozdrawiam.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się


bez_nazwy napisał(-a):

Cześć wszystkim, mam nadzieje że będę mógł tu czasem uzyskać jakieś użyteczne technicznie informacje.

Sam jestem informatykiem z kilkuletnim doświadczeniem w telekomunikacji więc też pomogę jak będzie trzeba.

Trochę mi tu na tym forum brakuje moderacji bo w wielu tematach z czysto technicznymi pytaniami widziałem jakieś wpisy zupełnie bez sensu ale mam nadzieje że się to poprawi.

 


Witaj na pokładzie, @bez_nazwy 🙂 Pilnujemy jak możemy, nie zawsze wychwycimy wszystko, za to zawsze przyglądamy się wszystkim zgłoszeniom, więc jeśli znowu trafisz na jakiś komentarz bez sensu to śmiało korzystaj z opcji zgłaszania postu do moderacji - zajmiemy się nim 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 11
  • 0

Przywitaj się

Witam wszystkich forumowiczów Emotikon: Język

 

Mam na imię Kamil i moim hobby są nowinki technologiczne i "grzebanie" w systemie. Nie jestem ekspertem w temacie i jeszcze dużo przede mną ale staram się służyć pomocą na temat telefonów itp. Ogólnie mało jestem dostępny na forum bo praca i dom zabiera większość czasu. Dzień powinien trwać minimum 20 godzin. Na codzień pracuję na serwisie telefonów różnych producentów.

 

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za błędy, które mogły się zdarzyć w mojej pisowni Emotikon: Język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Nie przejmuj się błędami i witaj na pokładzie, @zuchuk! Podzielamy hobby, na pewno będziesz mógł pomóc tu wielu osobom. Zaglądaj do nas w wolnych chwilach! 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Ktoś jeszcze chciałby się z Wami przywitać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jakiś czas temu, @Remi, na spotkaniu z Prezesem Orange Polska rozmawiał między innymi na temat społeczności Nasz Orange.

Jean-François Fallacher był pod wrażeniem Waszej aktywności tutaj i my byliśmy dumni, że możemy ją z Wami współtworzyć. Dziękujemy! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

IMG_2553.JPGChoć chcielibyśmy, to nie możemy otagować wszystkich, więc tylko najbardziej aktywni: @Anonim, @Piotrekk85@Misiek62, @Anonim, @Jozefg@pszprega@Jarek@Katani1@Mat@Rafał@Mikołaj@Sylwia@Natalia@Piotrek


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Przywitaj się

Witam na pokładzie 😄

Zalatwiam każdą sprawe do końca pozytywnie.

W myśl zasady... "SPRAWY NIEMOŻLIWE ZAŁATWIAM OD RĘKI, NA CUDA PROSZĘ DAĆ MI JEDEN DZIEŃ ROBOCZY"

 

Haslo trafione i nim sie kieruje pracując w OPL