Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Przywitaj się


@Anonim napisał(-a)

 Za pamięci nadmienię, że Twój uścisk musi być kobiecy, bo odczuwam ból po męskich uściskachEmotikon: Szczęśliwy


Też to pamiętam 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Przywitaj się

Witajcie Szczęśliwy robot

 

Bardzo mi miło i cieszę się, że dołączyłem do zespołu NO. Nowe wyzwania i ja - dla Was 🙂

Poprzednio pod nickiem @Anonim - kryłem się jako obserwator od początku funkcjonowania nowej odsłony forum.

 

Do zobaczenia między postami 🙂

Pozdrawiam serdecznie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Przywitaj się

Witajcie @Bartłomiej @Wojciech , powodzenia !

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Też Powitam @Bartłomiej i Powodzenia na NO 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Witam was 🙂

Miło że znowu mogę być z wami, tym razem na luzie, bez jakichkolwiek kłopotów.

A z tym Orange to miałem problemy całe lato, bo założyłem sobie konto w nowej wersji Mój Orange i ciągle wyskakiwał mi "Brak dostępu" na białym tle. Dopiero jak mi pani z czata założyła konto na innego maila, to jakoś to zadziałało i odpukać wszystko jak do tej pory hula 😄

 

Nawet Windowsa zmieniłem z XP na siódemkę. Mój stary komp na szczęście ten systemik jeszcze pociągnie, tylko RAM-u musiałem dołożyć. 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

@kwardi, witaj ponownie 🙂 W kwestii Windows 7, zważ że już nie za dużo czasu zostało do końca wsparcia tego systemu (chociaż to pewnie wiesz). Więcej tutaj: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/13853/windows-lifecycle-fact-sheet


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Wiem, wiem. Do 2020 roku to pewnie już komputer zmienię na coś nowszego z Windowsem 10. Na razie jestem spłukany z kasy bo wszystko poszło na kapitalny remont mojego pokoju wraz z nową kanapą i meblami. 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Przywitaj się

WitajcieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 

No więc pracuje w Orange jak już zdążyliście zauważyć po napisie pod avatarem xD W pracy na ogół znana jestem z tego że wcześniej mnie słychać niż widać xD Na ogół interesuje się rysunkiem, muzyką takie standardy jeżeli chodzi o moja osobę 🙂 W Orange pracuję jako technik mobilny ale żeby w życiu mi się nie nudziło to wykonuje dodatkowo zgłoszenia i reklamacje < ciekawe co będzie następne> Emotikon: Szczęśliwy

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przywitaj się

 

Witaj @Wonderwoman 🙂

Znaczy się, pracę rozpoczynasz śpiewając - to mi się bardzo spodobało Emotikon: LOL bo ja też dzień zaczynam od nutek 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Przywitaj się

@wscieklaewkaDokładnie takEmotikon: Szczęśliwy Czymże byłby dzień bez muzyki i podśpiewywania. Emotikon: LOL