Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Friends: szukamy ekspertów w województwie śląskim

Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Mat napisał(-a):

Dla mnie bomba, rejestruje się!


@Mat Daj, znać jak odpiszą do ciebie. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Brawo @Artur! Świetna inicjatywa, genialny pomysł! Tego brakowało i to coś zupełnie nowego na rynku. 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Mat napisał(-a):

Dla mnie bomba, rejestruje się!


Nie tak szybko, @Mat, póki co tylko Warszawa. Za to na pewno damy tu znać, gdy będzie dostępna w innych miastach.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Artur napisał(-a):


Nie tak szybko, @Mat, póki co tylko Warszawa. Za to na pewno damy tu znać, gdy będzie dostępna w innych miastach.


...no to jestem ciekaw czy uda mi się być pionierem w Piernikowym Toronto 😉 @Misiek62, mamy szansę na monopol w Kujawsko-Pomorskim Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


mabud73 napisał(-a):

Artur napisał(-a):


Nie tak szybko, @Mat, póki co tylko Warszawa. Za to na pewno damy tu znać, gdy będzie dostępna w innych miastach.


...no to jestem ciekaw czy uda mi się być pionierem w Piernikowym Toronto 😉 @Misiek62, mamy szansę na monopol w Kujawsko-Pomorskim Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Szczerze mówiąc, @mabud73 nie czuję się na tyle pewnie żeby się odpłatnie oferować 😉 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Wiem, czekam z niecierpliwością 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Misiek62 napisał(-a):


Szczerze mówiąc, @mabud73 nie czuję się na tyle pewnie żeby się odpłatnie oferować 😉 


Spoko @Misiek62, będę Cię ubezpieczał Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

ha ha ha, @mabud73 to może mnie "zatrudnisz" na podwykonawcę w mojej okolicy 😉 ?? a do ubezpieczenia - to strój BHP, czy bardziej polisa OC?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Misiek62 napisał(-a):

ha ha ha, @mabud73 to może mnie "zatrudnisz" na podwykonawcę w mojej okolicy 😉 ?? a do ubezpieczenia - to strój BHP, czy bardziej polisa OC?


Pożyjemy zobaczymy 😉 Strój BHP w postaci pomarańczowej kamizelki z logo "Orange Friends" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Swoją drogą jestem ciekaw czy "Centrala" pomyśli o czymś takim 😉

Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Inicjatywa może i fajna, ale......ja raczej bardzo różowo tego nie widzę. Moje pytanie - jak wygląda gwarancja na usługę - wszystko instaluje, robię, przy mnie np. Internet stacjonarny działa, na drugi dzień przestaje bo coś się "wysypało". Co wtedy??? Idę jako naprawa gwarancyjna ponownie pod wskazany adres???