Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Friends: szukamy ekspertów w województwie śląskim


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Dosyć ciekawa inicjatywa. Ale zastanawiajace jest to, że planujecie zrobić rozproszoną pomoc techniczną, a ludzie pomagający w ten sposób będą de facto.. tym samym co pracownicy infolinii.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

@mabud73 @Misiek62 Po przeanalizowaniu tego, jak to będzie, wyglądać z tym wynagrodzenie będziemy musieli sami zapłacić podatek.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


vdsl2 napisał(-a):

... będziemy musieli sami zapłacić podatek.


Od podatków nie uciekniesz. Wszystko zależy od sposobu opodatkowania, ale....

 Nie ma co spekulować poczekajmy na więcej informacji. 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

@Artur 

Zajrzałem, a jakże, przecież bym nie zasnął bez looknięcia... Na początek mały zgrzyt... "Mila" to jest też sieć sklepów, marketów czy jakoś tak..., co prawda "nie ta branża" ale ciekawe czy nie ma praw do nazwy własnej....  znaku towarowego... ??


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Mam działalność handlowo usługową więc mogę to obejść 😉

@Misiek62, nie ma problemu. Możemy się dogadać. Daleko nie jest, więc możemy coś pomyśleć. Co do satki mam 3letni zestaw od orange. Właśnie miesiąc temu pozbyłem się go z balkonu 😉
Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Jozefg napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

... będziemy musieli sami zapłacić podatek.


Od podatków nie uciekniesz. Wszystko zależy od sposobu opodatkowania, ale....

 Nie ma co spekulować poczekajmy na więcej informacji. 😄


@Jozefg @Artur @mabud73 @Misiek62 Tylko przy rejestracji wymagają już takie rzeczy jak numer konta i wiele innych ?

Przechwytywanie2.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


mabud73 napisał(-a):
Mam działalność handlowo usługową więc mogę to obejść 😉

@Misiek62, nie ma problemu. Możemy się dogadać. Daleko nie jest, więc możemy coś pomyśleć. Co do satki mam 3letni zestaw od orange. Właśnie miesiąc temu pozbyłem się go z balkonu 😉

@mabud73 odrobinę żartowałem... zwłaszcza z tą instalacją... jakoś się zbierzemy i własynmi siłami się coś wygrodzi, jakiś kartongips... pion do stropu wyprowadzony, tylko dalej rozprowadzić i zdecydować co, bo możliwa do użycia przestrzeń zaraz "wpada" pod skos... ale jakoś damy radę własnymi siłami... Ale dzięki za deklarację gotowości. 😄  A jeśli chodzi o "miskę od satki" to jakie to ma wielkość czaszy? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

@Anonim: a wypłata na czyje konto ma iść?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?


Piotrekk85 napisał(-a):
@vdsl2: a wypłata na czyje konto ma iść?

@Piotrekk85 Na moje tylko jeszcze nie przerzedłem, wstępnej weryfikacji czy już sie nadaje później sie podaje takie dane. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Friends: chcecie zarabiać na pomaganiu innym?

Zajrzałem do FAQ... Na wstępie info, że jest to świadczenie usług na własny rachunek i własną odpowiedzialność, bez opłat na rzecz Mila - jeśli dobrze pamiętam przekaz... Cyba po to numer konta o którym pisał @Anonim, wspominają także o tym, że w pewnych okolicznościach udział w programie może oznaczać konieczność rejestracji działalności gospodarczej.