Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Codziennie przybywa nam postów i tematów i żadne z nich nie pozostają bez odpowiedzi. Społeczność Nasz Orange stara się znaleźć rozwiązanie 🔑 na każdy, nawet trudny temat.

 

Jeżeli zakładasz nowy wątek i otrzymasz odpowiedzi ważne jest, żebyś oznaczył tę najlepszą – najbardziej pomocną. Aby to zrobić wystarczy, że klikniesz zielony przycisk z napisem „oznacz jako rozwiązanie” pod najbardziej pomocną odpowiedzią.

Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ ułatwia to osobom, które szukają pomocy 🕵️‍ i mają podobny problem, szybko znaleźć tę najwłaściwszą odpowiedź 🎯 bez konieczności wertowania całego (czasem dość długiego) wątku.

 

Jeżeli widzisz pytanie, na które znasz odpowiedź nie zwlekaj – pomóż Emotikon: Szczęśliwy Twoja odpowiedź może zostać oznaczona jako rozwiązanie. Pomoże wtedy nie tylko pytającemu, ale także wielu kolejnym osobom, które trafią na nią, przeglądając forum i szukając rozwiązania dla siebie.

 

Doceniamy osoby, które starają się pomagać innym, dlatego też każdy, użytkownik, którego post zostanie oznaczony jako rozwiązanie otrzyma 200 punktów, a jak wiemy każdy punkt zbliża nas do zwiększenia swojej rangi. 📊 
Nie zapominamy też o autorach tematów, którzy za wskazanie tej najwłaściwszej odpowiedzi na swoje konto otrzymają 100 punktów.

Najaktywniejsi z Was mają szansę dołączyć do grona Herosów - najbardziej zasłużonych członków społeczności. 🏆🏅

 

Do dzieła Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Fajna grafika.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Fajna grafika i marzenie tylko by być Herosem  🙂

Anonim

Nie dotyczy

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

@Kinga  grafika i opis na 5+, oby to chwyciło i nowi na NO to polubili 😉

Anonim

Nie dotyczy

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Sądzę, że to fajny i w dobrym kierunku zrealizowany pomysł. Mnie się podobają analityczne umysły Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Jestem tu nowy, ale bardzo miło poczytać o HEROSACH. Marzenie Emotikon: Szczęśliwy

Może kiedyś....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Na początek 5 rozwiązań na półrocze 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 50
  • 0

O co chodzi z rozwiązaniami na forum? ✅

Mi też się podoba grafika😃

Moje tez marzenie bycie herosem.

 

___________

* Scalenie wpisów - moderator Bartłomiej