Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling 📱📶


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Anf0 a czy udzieliłeś aplikacji wszystkich uprawnień? Ustawienia -> aplikacje ->WiFi Calling -> Uprawnienia

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

też mi lekarstwo na problemy z zasięgiem, nie mówię że gorzej się juz nie da bo pewnie orange zrobi jakąś aktualizację /przyklad chocmy moj orange/ i z całą pewnością nie będzie lepiej... rwie szarpie urywa połączenia, wybrać numeru się nie da po prostu bajka 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Ja mam androida 5.1 więc nie mogę chyba włączać i wyłączać uprawnienia osobno dla aplikacji. Ale sprawdziłem i w liście uprawnień jest "nagrywanie" głosu. 😕 i dalej nie działa

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Anf0, a jaki to model telefonu?

 

@p2225, odnośnie LG G6 - sprawdziłem jeszcze raz - jeśli zaktualizowałeś Androida, nie masz żadnej z usług wykluczających i korzystasz z abonamentu lub oferty na kartę to i VoLTE i WiFi Calling powinny u Ciebie śmigać. Spróbuj jeszcze na innym WiFi (blokada niektórych usług na routerze może blokować WiFi Calling).

Jeśli dalej się nie uda to proszę zgłoś problem do konsultanta, abyśmy mogli przyjrzeć się Twoim usługom i naprawić. Dane kontaktowe są na www.orange.pl/kontakt 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

mój telefon to Samsung Galaxy Grand prime. Brandowe oprogramowanie z Orange.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Z HD Voice u mnie jest ok, ale albo nie trafiłem jeszcze na osobę z VoLTE/WiFi Calling albo nie ma z nimi problemów.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 4
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Hej

Dzisaij dsotalem nowy soft na swoja P10 kończoncy sie na B162. W opisie nowych funkcji jest VoWIFI(jest też informacja aby skontaktowac się ze swoim operatorem aby sprawdzić czy usługa jest obsługiwana. Po zainstalowaniu dalej nie widze opcji w ustawieniach aby korzystało z vowifi.

Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@wartrix Może najpierw kontakt z BOK ale też reset telefonu do ustawień fabrycznych.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 4
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Anonim Pytałem kiedyś @Artur i mówił ze wystarczy zaktualizowanie softu. Może on ma jakieś większe info?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@wartrix, usługi pozwalające na korzystanie z rozmów przez WiFi automatycznie włączyliśmy wszystkim, nawet jeśli ktoś nie ma aparatu pozwalającego już na korzystanie z nich. Czasami może być potrzeba "odświeżenia" ich na koncie, ale to bardzo sporadyczne przypadki. Co do P10 to rzeczywiście pracujemy z Huawei nad udostępnieniem WiFi Calling dla tego modelu, ale jeszcze nie dostałem info, aby prace się zakończyły. Jutro sprawdzę na jakim jesteśmy z tym etapie i dam tu znać.

 

aktualizacja:

@wartrix, wiem już, że mimo informacji, na które trafiłeś - soft do obsługi WiFi Calling na P10 jeszcze nie działa jak należy. Musimy mieć pewność, że wszystko jest z nim ok i dopiero wtedy umożliwimy korzystanie z niego na telefonach w Orange. Cierpliwości, doczekamy się 🙂