Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy – zgłoszenia do 15.06.2021 godz. 23:59

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

@ketrasaArtur to fakt 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

Też już wysłałem odpowiedzi konkursowe, z tym że mi tak jak @Misiek62  zależy głównie na odznace 😁, gigsy mogę sobie darować,


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

@slav72 @ketrasaArtur  @Misiek62 jesteśmy bardzo skromni odznaka nas tylko interesuje 🤗 załoga NO pewno teraz się dziwi he he 😁


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy


@Citi2017napisał(-a)

@slav72 @ketrasaArtur  @Misiek62 jesteśmy bardzo skromni odznaka nas tylko interesuje 🤗 załoga NO pewno teraz się dziwi he he 😁


Tak, oczywiście że tylko odznaka. I dlatego nie wysłaliście maili w ostatnim możliwym terminie, po głębokim namyśle tylko niezwłocznie.

Ostatnio widziałem na Nat Geo odcinek Zagadek Umysłu w którym wkręcili ludzi w licytację banknotu o nominale $20. Haczyk polegał na tym, że pierwszy przegrywajacy też musiał zpłacić wylicytowaną cenę. Licytacja skończyła się na $40 więc obaj panowie (!) przegrali więcej niż spodziewali się zarobić. Ale okazuje się, że główną motywacją do kontynuacji licytacji wcale nie była chęć minimalizacji strat. Przyznali, że chodziło przede wszystkim o satysfakcję z wygranej rywalizacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

@j131  o ile "dostanę" jakieś GB, a będzie możliwość przypisania ich do dowolnego numeru w sieci Orange, to z przyjemnością Ci je "oddam". Podasz mi numer w PW, który mam wskazać jako beneficjenta "nagrody"??


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

@Misiek62  podbijam, zwłaszcza że nie mam komórek w Orange, w konkursie biorę udział dla własnej satysfakcji, dla zabawy i oczywiście dla odznaki 😁. Więc @j131 Twój post ma się nijak do mnie 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

Hmmm, nie czytałem regulaminu i nie nadałem majlowi wymaganego "tytułu" (tematu)... teraz zajrzałem.... ciekawe jak Komisja potraktuje mojego majla.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

@slav72 @Misiek62 : zaraz, na pewno przeczytaliście wytłuszczony druk? Obaj piszecie to samo co ja: w tamtej licytacji uczestnikom wcale nie chodziło o nagrodę tylko o satysfakcję z wygranej w rywalizacji, a obaj przyznajecie że też o nią Wam chodziło. Nie ma się o co obruszać. 🙂

 

PS. Przyznaję, że miałem podobną motywację. Inne nagrody mi niepotrzebne.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

@j131  oczywiście że przeczytałem wytłuszczony druk..., jak również dwa pierwsze zdania Twojego postu 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

🌳🌷🌿 Konkurs! Quiz: Zielony Pomarańczowy

A o zwycięstwie dostaniemy powiadomienii czym Mailem czy Postem na forum?