Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Kinga  ta pani na foto bardziej by mi się podobała, gdyby jak Ty się uśmiechała 😉

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim  wybór był duży, ale to zdjęcie co wybrałem , ma coś w sobie, odpuściłem kadry z telefonami, trochę odmiany na forum technologicznym się przyda 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Właściwie to co ma się w tej fotografii podobać?

Hmm....

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@PARANOJAnapisał(-a)

Właściwie to co ma się w tej fotografii podobać?

Hmm....


Może z innej strony... Co ci się w tym zdjęciu nie podoba, ocenę zdjęcia trzeba wypunktować, to co piszesz nic nie wnosi w tej sprawie 😐

Moim zdaniem kadr jest poprawny, modelka dobrze pokazana, odbicie w okularach wnosi trochę szczegółów, tło nie jest zaśmiecone i współgra, nie jest to zwykły pstryk jakich pełno w sieci, kadr ciasny więc trudno o pełniejszą ocenę, tak na koniec, nie wszystkim, wszystko się podoba, to zrozumiałe, więc rozumie że kadr nie musi się wszystkim podobać, ale mocniej już bronić zdjęcia nie będę, bo nie jestem autorem zdjęcia.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Kinga  napisała "Jak Wam się podoba?"
wiec rzucilem pytaniem co ma sie w tej fotce podobac.

moze dla Ciebie to zdjecie to wielkie przezycie.
dla mnie nie. nie ma w nim niczego co by wzbudzilo moje zainteresowanie
wyrazilem wlasnie swoja opinie i nie oczekuj abym ja uzasadniał w punktach  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Wiesz @Anonim musi być zawsze gdzieś jakaś osoba, która trochę zamąci wodę. Jak by było dla wszystkich OK, to trochę nudno się zrobi, a tak "BURZA MÓZGÓW" i rozwiązanie odpowiednie i optymalne dla wszystkich. To mi się podoba Emotikon: Mrugający Tylko co tu rozwiązywać i polemizować nad zdjęciem. Dostałeś przywilej wyboru, dokonałeś go i ja go akceptuję i się cieszę, z Twojego wyboru (nie wspominając już o telepatycznych przekazach i kuli zgaduli) Emotikon: Szczęśliwy

 

@PARANOJA działaj, wykazuj się i zostań HEROSEM. Dostaniesz przywilej wybrania fotki. Zobaczymy na co Cię stać.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Dla mnie zdjęcie technicznie jest OK i na dodatek jest nieco intrygujące/tajemnicze. Tyle, że zawsze myślałem, że powinno być jakoś związane z tematyka forum i porą roku? I tu mi nic nie pasuje...

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

To może @bluesmanniak  coś z kosmosu? Też technicznie powiązane i proste zdjęcie plejady gwiazd i planet pobudzi Twoją wyobraźnię w tym kierunku? Osiągnąłeś już pewien poziom wyobraźni w pogaduchach Emotikon: Mrugający Ja sobie nie wyobrażam w kabinie maszynisty kolekcji zdjęć z lokomotywami, ale piękne fotki kobiet już tak. Wiesz, jak motywowały mnie do pracy? Ale byli tacy, co je zrywali...wandale, czy znawcy sztuki? Więc spuśćmy zasłonę milczenia. @Anonim , mnie się podoba Twój wybór Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@PARANOJAnapisał(-a)

@Kinga  napisała "Jak Wam się podoba?"
wiec rzucilem pytaniem co ma sie w tej fotce podobac.

moze dla Ciebie to zdjecie to wielkie przezycie.
dla mnie nie. nie ma w nim niczego co by wzbudzilo moje zainteresowanie
wyrazilem wlasnie swoja opinie i nie oczekuj abym ja uzasadniał w punktach  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Nie załapałem do kogo twoje przesłanie (trzeba był zaznaczyć że do @Kinga ), niepotrzebnie napisałem post, jakby co Przepraszam 😉

Tak na marginesie od teraz będę przeglądać NO jako Gość, mniej oczytany będąc, nie będę musiał wybierać zdjęcie na NO.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Jesteś chłop z potężną wiedzą. Nie chowaj jej do szuflady, tylko dziel się z nami Emotikon: Mrugający