Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim  i @ketrasaArtur  co myślę to napisałem, dziękuję za odzew, ostatni raz w tym temacie goszczę 😉

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim  to chop z heimatu, o kiere hajer z kopalni Brzeszcze...wrzeszczy i pyto, kaj je hajer z kopalni Bytom Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@ketrasaArturjezeli odbierasz moj post jako prowokacje czy zaczepke to pudlo  Emotikon: Język
tytuły mnie nie interesuja a wybieranie fotek z gory narzuconej bazy jest słabe.
wiec takie przywileje mnie nie interesuja  Emotikon: sfrustrowany
lepszym pomyslem jest wg mnie zrobienie samemu jakiegos zdjecia czy chociaz poszukanie w sieci.

 

@Anonim  uzytkownika/ów forum porównujesz do psów? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Anonimnapisał(-a)

To może @bluesmanniak  coś z kosmosu? Też technicznie powiązane i proste zdjęcie plejady gwiazd i planet pobudzi Twoją wyobraźnię w tym kierunku? Osiągnąłeś już pewien poziom wyobraźni w pogaduchach Emotikon: Mrugający Ja sobie nie wyobrażam w kabinie maszynisty kolekcji zdjęć z lokomotywami, ale piękne fotki kobiet już tak. Wiesz, jak motywowały mnie do pracy?


Fotki kobiet są, jak powszechnie wiadomo, uniwersalne ale też są niewątpliwie... nadużywane!

Pewnie w kabinie maszynisty transportowca z Ziemi na Syriusza też będą 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@PARANOJAnapisał(-a)

@ketrasaArturjezeli odbierasz moj post jako prowokacje czy zaczepke to pudlo  Emotikon: Język
tytuły mnie nie interesuja a wybieranie fotek z gory narzuconej bazy jest słabe.
wiec takie przywileje mnie nie interesuja  Emotikon: sfrustrowany
lepszym pomyslem jest wg mnie zrobienie samemu jakiegos zdjecia czy chociaz poszukanie w sieci.

 

@Anonim  uzytkownika/ów forum porównujesz do psów? 


Uważam, że jesteś wymagającą osobą do dyskusji. W Twoim poście widać za to rozwiązanie. Zgłoś jako pomysł, że będąc Herosem chcesz zaproponować swoje zdjęcie. Twój post, to prowokacja do myślenia i to pozytywnego myślenia z wyzwaniem Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@PARANOJAnapisał(-a)

@ketrasaArturjezeli odbierasz moj post jako prowokacje czy zaczepke to pudlo  Emotikon: Język
tytuły mnie nie interesuja a wybieranie fotek z gory narzuconej bazy jest słabe.
wiec takie przywileje mnie nie interesuja  Emotikon: sfrustrowany
lepszym pomyslem jest wg mnie zrobienie samemu jakiegos zdjecia czy chociaz poszukanie w sieci.

 

@Anonim  uzytkownika/ów forum porównujesz do psów? 


@PARANOJA  - narzucona baza = prawa autorskie, prawo do publikowania itp.; ... więc, co najwyżej własne foto, z przesłaniem oświadczenia, że zezwalasz na publikowanie.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji Szczęśliwy mężczyzna Otóż, nie ma możliwości wrzucenia własnego zdjęcia lub zdjęcia z internetu. Fotografie wykorzystywane na forum muszą spełniać wymagania marki i pochodzić ze zbioru własnego Orange. Stąd też możliwość wybierania z określonej listy zdjęć. To przywilej dla osób najbardziej zaangażowanych i aktywnych, które zasilają szeregi Herosów Szczęśliwy robot Moim zdaniem to fajna sprawa 🙂 Miło jest mieć na coś wpływ, nawet jeżeli wybór jest nieco ograniczony. Normalnie sami, jako Zespół NO, decydowalibyśmy o zdjęciu na stronę główną, ale oddaliśmy taką możliwość w ręce użytkowników, żeby również w ten sposób docenić zaangażowanie. Oczywiście przywilejów jest więcej, a szczegóły tutaj.
Zapraszam wszystkich do aktywności 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@PARANOJAnapisał(-a)

Właściwie to co ma się w tej fotografii podobać?

Hmm....


To już zależy wyłącznie od oglądającego, od  kogoś kto potrafi wczuć się odpowiednio w dane zdjęcie. Pomyśleć o przemijaniu też można, itd..................

Samo życie @PARANOJA 

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Skomentuję to krótko...z gustami się nie dyskutuje Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Zobaczcie, co znalazłem na stronach Orange.pl:

 

foto_glowne.jpg

 

Po prostu nam z forum fotkę zakosili Emotikon: Bardzo szczęśliwy