Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@ketrasaArtur  poczytaj "zasady"....

tak na marginesie, z tego co widzę łapiesz się na wskazanie, jako spełniającego kryteria, do kolejnej edycji. 

Co do przyznania rangi dla Kingi @Kinga , trochę żartowałem, rozumiem przecież, że Zespół nie może i tyle... mogą za to inni pracownicy Orange, na ogólnych zasadach, jak inni użytkownicy forum.

 

edity - poprawiłem błąd i popełniłem drobne rozwinięcie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Misiek62 napisał(-a)

oj, wiem, ale można zmienić regulamin... choćby wyjątek dla płci pięknej 😄


Oj, haha Zakłopotany robot toż to by były totalnie specjalne względy, bo biorąc pod uwagę regulamin nie spełniam minimum kryterium tj. 100 wpisów oraz 5 rozwiązań.
W naszym zespole pod tym kątem są bardziej zasłużeni członkowie. 💎

 


@Misiek62 napisał(-a)

(...) rozumiem przecież, że Zespół nie może i tyle... mogą za to inni pracownicy Orange, na ogólnych zasadach, jak inni użytkownicy forum.


Zdecydowanie tak. Bardzo szczęśliwy kot A nowe wybory już tuż tuż, to też gorąco zachęcamy do aktywności! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Widzę, że na forum są osoby zasługujący na taki zaszczyt. Dla płci pięknej można by deko obniżyć takie kryteria Emotikon: Szczęśliwy

@Misiek62 osobiście nie chciałbym wybierać fotki. Wolę, jak ktoś inny to robi.

Jeżeli o mnie chodzi, to @Misiek62 powinien wybrać.

 

Wyjątkiem raz na pół roku mogła być to osoba z Zespołu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@ketrasaArtur napisał(-a)

@Misiek62 osobiście nie chciałbym wybierać fotki. Wolę, jak ktoś inny to robi.

Jeżeli o mnie chodzi, to @Misiek62 powinien wybrać.


 

@ketrasaArtur bycie Herosem, to coś więcej niż "wybór fotki". Emotikon: Bardzo szczęśliwy Z resztą, jeśli Heros ma ochotę, może przekazać ten przywilej innemu, to nie przymus, a przywilej. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 


@ketrasaArtur napisał(-a)

Wyjątkiem raz na pół roku mogła być to osoba z Zespołu.


Tym wyjątkiem, jest kilka dni świątecznych. Emotikon: Mrugający

 


@ketrasaArtur napisał(-a)

Widzę, że na forum są osoby zasługujący na taki zaszczyt. Dla płci pięknej można by deko obniżyć takie kryteria Emotikon: Szczęśliwy


A, co do wyborów Herosów mamy jasne zasady dla wszystkich. Osobiście lubię regulaminy - to też ich się trzymajmy. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Kinga co do świąt można by zrobić jak w zeszłym roku. Głosowanie na zdjęcie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Kinga tylko innemu Herosowi, czy również innemu użytkowniki forum?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Piotrekk85 napisał(-a)
@Kinga co do świąt można by zrobić jak w zeszłym roku. Głosowanie na zdjęcie.

Możemy tak zrobić od następnego razu. Emotikon: Bardzo szczęśliwy W sumie przygotowaliśmy już ładne zdjęcie, które myślę przypadnie Wam do gustu. Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Psssyt! Tak w tajemnicy powiem, że naszej męskiej części zespołu spodobało się bardzo. Mrugający mężczyzna

 

 


@ketrasa  napisał(-a)
@Kinga tylko innemu Herosowi, czy również innemu użytkowniki forum?

Nie chcę skłamać, bo nie jestem pewna tej informacji, ale z tego co się orientuję to Herosowi. Musze dopytać i wtedy Ci odpowiem na 100%


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Chłopaki pewno się zgodzą dla nas jesteś herosem 😋

Anonim

Nie dotyczy

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Kinga , poparłbym ideę poszerzenia przywileju, czy zaszczytu dostąpienia w wyborze zdjęcia do osób najbardziej aktywnych z poza kręgu Herosów, i wskazanych przez Herosa, któremu ten zaszczyt by przysługiwał w danej edycji wyboru Emotikon: Szczęśliwy No, ale to wymagałoby zmiany regulaminu, także w sferze kryteriów osobowościowych. Bo można być aktywnym i prezentować jakiś poziom na różnych płaszczyznach. Tego wymaga się od Herosów, więc poprzeczki dla forumowiczów też musiałyby osiągnąć przyzwoity poziom Emotikon: Szczęśliwy Inaczej zejdziemy na przysłowiowe psy...przepraszam w tym miejscu miłośników czworonożnych przyjaciół. Ja do nich też należę, jakby co Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📷Piotrekk85 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Kochani, jednak podaję wcześniej, niż zapowiedziałam wyniki! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W okresie  18.10.2019 - 19.11.2019 (do godz. 23:59:59) najwięcej postów wśród naszych Herosów przeczytali:

 

  1. irek6311         27253 🏆
  2. Piotrekk85     23190  🥈
  3. Katani1          22603  🥉
  4. burebusek     13664
  5. spiro               8878

 

Gratuluje @irek6311! 🎉🎊🎈  W tym miesiącu, to Tobie przypada wybór zdjęcia, które będzie cieszyć nasze oczy do świąt. Bardzo szczęśliwy kot🎄

 

Następny konkurs obejmować będzie okres 20.11.2019 - 21.12.2019, a zwycięzca wybierze zdjęcie, które będzie gościć u nas po okresie świątecznym. Szczęśliwy mężczyzna