Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 35, Ekspert
  • 3523
  • 4719
  • 125

Użytkownik miesiąca wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Bardzo ciekawe zdjęcie... Udany wybór @Piotrekk85@burebusek

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 6412
  • 5747
  • 69

@Misiek62, kijem Wisły nie zawrócisz, ale do źródełka czasami warto powrócić. @Piotrekk85 postanowił więc płynąć pod prąd...pstrągEmotikon: Język

Poziom 39, Guru ****
  • 23145
  • 11717
  • 1096

[ Edytowane ]

Ja to nie mam tyle włosów by być podobnym do osoby na zdjęciu Emotikon: Język

.
Zespół Nasz Orange
  • 2184
  • 2962
  • 113

To zdjęcie... Kurcze... Wiem, że to łódka, ale jakoś wzbudza ono we mnie emocje związane z kajakami. Ja bardzo lubię (lubię - mało powiedziane Emotikon: Bardzo szczęśliwy) pływać kajakiem Emotikon: Szczęśliwy. Eh... 

Nie wiem, kto ostateczną decyzję podejmował przy wyborze tego zdjęcia, ale... Niech ta osoba wie, że wywołuje ono we mnie głębokie uczucie Serce nostalgii.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5236
  • 110

[ Edytowane ]

Wybór grudniowego zdjęcia na stronę główną tradycyjnie należał do osoby, która zdobyła najwiecej punktów za pomaganie innym w listopadzie.
@Piotrekk85, gratulujemy i dziękujemy za zrobienie w Nasz Orange świątecznego nastroju😊✌🏻🎄

2.jpg

Poziom 29, Specjalista
  • 6412
  • 5747
  • 69

@Artur, starzy górale nawet powiadają, że to, co się przeciągnie na Nowy Rok, będzie wyznacznikiem poprzedniego roku. @Piotrekk85, masz to więc jak w banku. A tym, którzy pożyczali "dziesięć złotych" na wieczne nieoddanie, "radzę" uregulowaćEmotikon: Mrugający do końca rokuEmotikon: Szczęśliwy

Gratulacje jeszcze razEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 22, Pasjonat
  • 279
  • 163
  • 15

@Piotrekk85.Gratuluję największej ilości punktów i wiedzy.

Poziom 21, Pasjonat
  • 363
  • 676
  • 6

Tylko na tym samym zdjęciu piękne damy ;p Tak trochę jak w seks misji ;p

Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 29, Specjalista
  • 6412
  • 5747
  • 69

@nikodem_dyzma, jak byś spojrzał na to okiem konesera dzieł sztuki, to pewnie zmieniłbyś zdanieEmotikon: Szczęśliwy Ja widzę w obrazie magię zbliżających się świąt, a nie same paznokcieEmotikon: Mrugający

Poziom 35, Ekspert
  • 3523
  • 4719
  • 125

Świąt czy nie, klimat zabawy, radości jest... A to dobre dla wszystkich.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy