Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

II zlot społeczności Nasz Orange 🎉🎈


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Nowa kryptowaluta - naszcoiny 😉
IMG_20180119_232908_HDR.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Jeszcze raz wielkie dzięki za zaproszenie na zlot i możliwość spotkania się na żywo 😉 Grupa Herosów się nam powiększa - gratulacje dla wyróżnionych 😉 Dla reszty - i tak wielkie podziękowania za aktywność tutaj 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Lepiej późno, niż wcale. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym, za zorganizowanie zlotu. Ciekawy program. Fajni uczestnicy.... Wracamy z nadzieją na kolejne niesamowite niespodzianki. 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

A ja odbiegnę trochę od standardów i nie będę dziękował aby nie zapeszyć następnego zlotu 🙂 Było super pozytywnie a @Artur owi następnym razem przyszyję guzik do ucha za tak intensywne warsztaty 😛 Pozdro dla wytrwałych @Rafał, @Wiktor, @Mikołaj i inni którzy dzielnie wytrwali do późna, oraz dla pozostałych wojowników którzy byli zmuszeni do wcześniejszej kapitulacji 😉 Gratulacje dla nieobecnych z różnych przyczyn, świeżo wyróżnionych Heroes 😄 Oby tak dalej 😉
Anonim

Nie dotyczy

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

To jeszcze dorzucę parę słów. Co za tę kryptowalutę można kupićEmotikon: Mrugający? No i czekam na więcej wieści, bo zbyt skromni komentatorzy się wypowiadają. Wiem, najwytrwalsi nie posłuchali rad starucha i testowali % bez "odhamiaczy"...swoje muszą teraz odcierpiećEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Ja to jak zwykle pierwszy wymiękłem... a twardzi zawodnicy pewnie jeszcze śpią 😊

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@Anonim, dzisiaj ta waluta warta jest tyle co materiał z którego jest wykonana, ale za dwa lata przewidziany jest mega skok wartości...no i podobno bardziej stabilna niż Bitcoin 😉 😛

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Bylo mega 😉 dziekuje wszystkim, swietnie Was spotkac na zywo. Widok 15 chlopa szyjacych w Fablabie przy "Highway to hell" bezcenny, mam do ten pory banana na twarzy 😉 Mialem to nieszczescie, ze mialem "kujona" w lawce i zasuwal z igla jak szalony, takze strzez sie z tym swoim uchem ;))
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziekuje!

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈


mabud73 napisał(-a):
@burebusek, dzisiaj ta waluta warta jest tyle co materiał z którego jest wykonana, ale za dwa lata przewidziany jest mega skok wartości...no i podobno bardziej stabilna niż Bitcoin 😉 😛

@mabud73  nie żartuj, dla nas ma już wielką wartość emocjonalną.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@Misiek62, ją mówię o wartości rynkowej 😉 Dla nas jest to okaz kolekcjonerski o wartości bezcennej 😄