Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne 10GB i odkodowane kanały

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5613
  • 9974
  • 150

Ja wyśle rano. Czasami między północą a godziną 8-mą rano nie zawsze usługi będą od razu aktywowane. Lepiej poczekać. Jak dostaniesz GB, to daj znać.

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 842
  • 2372
  • 35

Pewnie dostane rano. Dam znac

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5613
  • 9974
  • 150

Ja już wysłałem, ale na chwilę obecną nie mam żadnego potwierdzenia.

Na infolinii dostałem informację, że pakiet będzie włączany do 24 godzin, więc wysłanie SMS-a teraz może spowodować otrzymanie pakietu dopiero jutro.

Czekam więc na informację SMS-ową, o włączeniu pakietu oraz informacje w aplikacji Mój Orange, ile jeszcze z przyznanego pakietu zostało.

Pytanie odnoście kolejności realizowania pakietów GB w ofercie na kartę. Zakładam, że najpierw będzie realizowany pakiet promocyjny 10GB, następnie pozostałe pakiety.

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 842
  • 2372
  • 35

Ja wyslalem w nocy. Nic. Wyslalem drugi raz rano. Nic. Czekam dalej😁

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5613
  • 9974
  • 150

Uważam, że nie ma potrzeby wysyłać kolejny raz. System zarejestrował SMS-a wiec trzeba teraz cierpliwie poczekać na potwierdzenie włączania promocji GB. Ponowienie pewnie tylko utrudnia włączenie pakietu GB.

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 164
  • 263
  • 3

Na Twitterze Orange poinformował 5 minut temu że promocja zostanie zaraz włączona/możliwa do włączenia. 

https://mobile.twitter.com/Orange_Polska/status/1238366752863662080

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5613
  • 9974
  • 150

Na drugim numerze po wysłaniu SMS-a o treści 10GB na numer 80820 dostaję informację: Nieprawidłowa treść SMS-a. Czyżby system przeciążony z powodu dużego zainteresowania?

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 188
  • 517
  • 3

@ketrasa widziałam dość dużo artykułów na ten temat (chyba z 10) od wczoraj, więc w sytuacji, gdzie ludzie wolą siedzieć w internecie zamiast wychodzić, ta informacja mogła się rozprzestrzenić błyskawicznie. Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że przeciązyli system 😄

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5613
  • 9974
  • 150

@SarahLynn czyli jak @byczyn_86 wysyłał SMS-a w nocy, to lepiej na tym wyszedł, niż Ci co chcą aktywować teraz.

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 188
  • 517
  • 3

@ketrasa właśnie mój chłopak wysłał, też dostał komunikat "nieprawidłowa treść smsa".