Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 24, Specjalista
  • 2542
  • 1215
  • 22

AMA na Maxa - czyli pytania do ekspertów pracujących ze sztuczną inteligencją Orange

@Ron możemy pytać o tajemnie Orange co szykuje na września ha ha ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy a tak serio znajdzie się dużo pytań Emotikon: Szczęśliwy @Piotrekk85  ma trochę racji co do promocji  

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

AMA na Maxa - czyli pytania do ekspertów pracujących ze sztuczną inteligencją Orange

@Citi2017napisał(-a)

@Ron możemy pytać o tajemnie Orange co szykuje na września ha ha ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy a tak serio znajdzie się dużo pytań Emotikon: Szczęśliwy @Piotrekk85  ma trochę racji co do promocji  

Np. czy Max będzie zlustrowany, albo co będzie robił w dniu wyborów...najważniejsze zatem, by wychwycić słowa-klucze, by nie wariował przy odpowiedziach Emotikon: Język Oooo! Właśnie mi się wspomniało: jak dobierane są słowa kluczowe, by poziom inteligencji wzrastał.@Wiktor...zanotuj to ostatnie pytanie i nam odpowiedz jak jest naprawdę. Mnie nie będzie.

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

Poziom 13, Recenzent
  • 11
  • 19
  • 0

Powiem wam, że macie coraz lepsze pomysły Emotikon: LOL

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

Zespół Nasz Orange
  • 2188
  • 2977
  • 113

@burebusek napisał:

(...) Oooo! Właśnie mi się wspomniało: jak dobierane są słowa kluczowe, by poziom inteligencji wzrastał.@Wiktor...zanotuj to ostatnie pytanie i nam odpowiedz jak jest naprawdę. Mnie nie będzie.

👍

Zanotowane Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

Przygotowania do AMA już trwają 😉
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 2542
  • 1215
  • 22

już można zadawać pytania?

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

Pewnie jest ich już nawet sporo. Zobacz tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-g%C5%82os-sztucznej-inteligencji/bd-p/ama-glos-sztucznej-inteligencji

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

@Citi2017 może ☕?
.