Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 22, Pasjonat
  • 1145
  • 777
  • 13

AMA na Maxa - czyli pytania do ekspertów pracujących ze sztuczną inteligencją Orange

@Ron możemy pytać o tajemnie Orange co szykuje na września ha ha ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy a tak serio znajdzie się dużo pytań Emotikon: Szczęśliwy @Piotrekk85  ma trochę racji co do promocji  

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 5753
  • 5430
  • 68

AMA na Maxa - czyli pytania do ekspertów pracujących ze sztuczną inteligencją Orange

@Citi2017napisał(-a)

@Ron możemy pytać o tajemnie Orange co szykuje na września ha ha ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy a tak serio znajdzie się dużo pytań Emotikon: Szczęśliwy @Piotrekk85  ma trochę racji co do promocji  

Np. czy Max będzie zlustrowany, albo co będzie robił w dniu wyborów...najważniejsze zatem, by wychwycić słowa-klucze, by nie wariował przy odpowiedziach Emotikon: Język Oooo! Właśnie mi się wspomniało: jak dobierane są słowa kluczowe, by poziom inteligencji wzrastał.@Wiktor...zanotuj to ostatnie pytanie i nam odpowiedz jak jest naprawdę. Mnie nie będzie.

Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

O Maxie https://biuroprasowe.orange.pl/blog/porozmawiaj-z-maxem/
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 12, Recenzent
  • 9
  • 16
  • 0

Powiem wam, że macie coraz lepsze pomysły Emotikon: LOL

Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Telepolis w swoim stylu https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-bok-sztuczna-inteligencja-max

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 2062
  • 2717
  • 111

@burebusek napisał:

(...) Oooo! Właśnie mi się wspomniało: jak dobierane są słowa kluczowe, by poziom inteligencji wzrastał.@Wiktor...zanotuj to ostatnie pytanie i nam odpowiedz jak jest naprawdę. Mnie nie będzie.

👍

Zanotowane Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Przygotowania do AMA już trwają 😉
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 1145
  • 777
  • 13

już można zadawać pytania?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1155
  • 1474
  • 36

Pewnie jest ich już nawet sporo. Zobacz tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-g%C5%82os-sztucznej-inteligencji/bd-p/ama-glos-sztucznej-inteligencji

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Highlighted
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

@Citi2017 może ☕?