Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Witajcie,

Nareszcie możemy ogłosić, że ruszamy z realizacją pomysłu @Piotrekk85 , czyli sesją on-line pytań do ekspertów Orange z różnych dziedzinEmotikon: Szczęśliwy

Jako pierwsi z Waszymi pytaniami zmierzą się eksperci odpowiedzialni za rozwój mobilnej aplikacji Mój Orange. Start już w czwartek 4 kwietnia w godz. 12:00 – 15:00.

Ps. Szczegóły i zasady wydarzenia podamy Wam jutro 😉

 

[edit]: zapis tej sesji AMA można znaleźć pod linkiem https://nasz.orange.pl/t5/AMA-aplikacja-M%C3%B3j-Orange/bd-p/ama-moj-orange

9 ODPOW. 9

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Jak się cieszę,że będę miał przyjemność porozmawiać z "Fachowcami",którzy odpowiadają za rozwój Mój Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Czas na rozwinięcie tematu i obiecane zasady:

AMA - Ask Me Anything, czyli „zapytaj mnie o cokolwiek” w naszym przypadku musimy rozwinąć o dopisek - o cokolwiek, ale z zakresu specjalności danego eksperta

Jak wspomniał @Rafał, jako pierwsi z Waszymi pytaniami zmierzą się eksperci odpowiedzialni za rozwój mobilnej aplikacji Mój Orange:

- Darek Korczykowski
- Piotrek Kwiatkowski

Otrzymają oni specjalną rangę: Ekspert AMA
Będą dostępni dla Was w czwartek 4 kwietnia w godz. 12:00 – 15:00.

Teraz kilka zasad dotyczących przebiegu samego wydarzenia:

  • pytania należy zadawać w specjalnej kategorii, która będzie dostępna dla wpisów tylko w trakcie wydarzenia.
  • każde pytanie to osobny temat, który zostanie zamknięty po udzieleniu odpowiedzi przez eksperta - w przypadku wątpliwości należy założyć kolejny temat
  • ze względu na publiczny charakter wydarzenia eksperci będą odpowiadali tylko na pytania niewymagające weryfikacji danych na koncie klienta - indywidualne przypadki należy zgłaszać do BOK poprzez chat lub telefonicznie
  • eksperci odpowiedzą na pytania wyłącznie dotyczące aplikacji mobilnej Mój Orange
  • możliwość zadawania pytań zakończy się o godz. 15:00
  • jeżeli będą pytania, na które podczas AMY nie zdążą odpowiedzieć nasi eksperci lub by udzielić pełnej odpowiedzi konieczna będzie konsultacja, to w ciągu kilku dni ją opublikujemy. Innymi słowy - nie zostawimy pytania bez odpowiedzi.
  • mamy również przewidziane drobne upominki dla trzech użytkowników, których pytania otrzymają najwięcej polubień!
  • jak zawsze trzymamy się Zasad Nasz Orange

Mamy nadzieję, że pierwsze takie wydarzenie na Nasz Orange spotka się z Waszym przychylnym odbiorem

 

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Nasz Orange


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Fantastyczny pomysł! Myślę, że to wydarzenie może być hitem na Nasz Orange i najbardziej wyczekiwaną premierą roku tej platformy 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Pewnie miałbym o co zapytać, ale obawiam się, że nie zdołam się wstrzelić w czas...

A gdyby tak "pytania wyprzedzające", na przykład zadane jutro wieczorem, żeby nie ujawniać przedwcześnie, za pośrednictwem PW do członka Zespołu NO?

 

Co wy na to @Rafał , @Mikołaj 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

@Misiek62, możesz mi wysłać. Napiszę w Twoim imieniu i oznaczę, żebyś wiedział które Twoje. Jeżeli ktoś poza @Misiek62  ma taką potrzebę może wysłać. Ja je prześlę w odpowiednim czasie. Akurat wtedy będę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

@Wojciech OKI, pomyślę co i jak, gdy ułoży mi się coś co mnie intryguje odezwę się do Ciebie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Gotowi na zadawanie pytań? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Dzięki Wojtkowi zadałem cztery pytania... chodziło mi coś jeszcze po głowie, ale nie miałem możliwości być on-line w czasie AMA.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA - Ask Me Anything- aplikacja mój Orange

Gdyby ktoś był zainteresowany, to sesję pytań związanych z tym wydarzeniem można podejrzeć w:

🙂