Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

[zakończone] Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.

Na naszym facebooku są dostępne dwa nowe konkursy:

  • W pierwszym do wygrania jest laptop HP Omen 15 - dc0011nw. Aby go wygrać wystarczy zrobić selfika pokazującego, jak bardzo się cieszycie zwycięstwem i wkleić go w komentarzu klikając tutaj.
    Regulamin.
  • Lubicie sitcomy? To coś dla Was. W drugim konkursie na wygranie smartfona iPhone Xr wystarczy zaprezentować tutaj swoje emocje podczas oglądania ulubionego serialu.
    Regulamin.

Konkursy potrwają do 18 kwietnia 2019r.

 

Jeżeli wzięliście udział w konkursie pochwalcie się niżej, żebyśmy wiedzieli za kogo trzymać kciuki. 😉

 

🎀🦄🐾🤸‍♀️

 

5 ODPOW. 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.

Kolejny konkurs, w którym nie da się wziąć udziału nie posiadając konta na Facebooku… Szkoda…


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.

Może to i lepiej? Chciałbyś zrobić selfika i wystawiać swoja facjatę na ocenę społeczeństwa? Gimbazjalistów to pewnie podnieca...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.


@bluesmanniaknapisał(-a)

Może to i lepiej? Chciałbyś zrobić selfika (…)

 


Przede wszystkim chciałbym mieć wybór. Ostatnio wszędzie - nie tylko w Orange - nie da się wziąć udziału w zasadzie w niczym, jeśli nie ma się konta na FB.

 

Trudno mi to zrozumieć - dlaczego muszę założyć konto na jakimś prywatnym, komercyjnym portalu, żeby wziąć udział w konkursie czy innym wydarzeniu?

 

(Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz, ale forum mnie wylogowało i przez kilka dni nie mogłem się zalogować).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.

Myślę, że prawie 100% ludzkości używającej FB nie zdaje sobie z tego sprawy, że to prywatny, komercyjnym portal. Że też nie podlegają pod jakąś ustawę o zakazie monopolu czy coś takiego?! Władza FB nad ludźmi, fizyczna i psychologiczna jest ogromna. Tylko wielkie kraje jak Chiny czy Rosja(?) dały odpór, pozostali, także w Polsce, wpadli w sidła...

Trochę to obok głównego tematu wątku, więc mój post może zaraz wylecieć a moderatorzy czujni, już raz mnie dzisiaj mnie raz temperowali 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Konkurs - wygraj laptopa i/lub smartfona.

Takie teraz mamy czasy. Jednakże nie tylko robimy konkursy na FB. Ostatnio kto zadał najlepsze pytania w AMA do naszych ekspertów też dostał upominki. Obecnie informacja na ten temat jest przypięta.