Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

To mila wiadomość ale czy sie uda czas pokaże 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

@Rafał , nie jestem intelektualnym wodzirejem, więc dopytam. Moja analiza nie wykazała, że we wskazanych przedziałach czasowych trzeba napisać po 50 wpisów, co skłania mnie do dedukcji @Misiek62 . Nic wielkiego i trudnego. Ale! Jeżeli nie wstawiłeś przyimka po przez niedopatrzenie, to całe zadanie zmienia sens. Przymierzając 50 wpisów do każdej z pór, takie wyzwanie stawia poprzeczkę znacznie wyżej i albo w codziennej aktywności nie będzie stanowiło to dla kogoś specjalnie trudnego wyzwania, albo pójdzie w drugą stronę. Byle by coś skrobnąć, choćby na temat, i licznik nakręci osobę do aktywności tylko na potrzeby tego wyzwania. Co z kolei we mnie zrodzi pytanie, czy uczestniczy tylko dla PR i na tym poprzestanie, czy też pobudzi w sposób naturalny chęć wpisania się w pomaganie. Jeżeli tak, to drugiemu przypadkowi należy się klaskanie obiema rękami...i uszami (jak ktoś potrafi)😀


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

Warto spróbować 🙂 Ja się piszę na to!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

@bronzub dobrze zrozumiałeś 😊💪 Każda odznaka jest za minimum 50 wpisów w podanym przedziale czasu 💪

@maciejnet  zachęcam i trzymam kciuki ! Powodzenia! 😊💪


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

Temat świadomie został odklejony ze strony głównej?


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

Minęły pierwsze 2 miesiące wyzwania, a już w kwietniu poznamy pełną listę użytkowników, którzy otrzymają pierwszą odznakę zimową!

Poniżej znajdziecie podsumowanie dotychczasowych osiągnięć:

 

Pokaż szczegóły
zima po 2 miesiacach.PNG

Tym którzy już spełnili minimalne wymagania, gratulujemy 😊💪

Pozostałym którym brakuje do odznaki, mocno dopingujemy i zachęcamy do wzmożonej aktywności - macie czas do końca marca, by nadrobić brakującą liczbę postów i zdobyć odznakę zimową wyzwania! 

Oczywiście jeżeli ktoś nie znajduje się w tabeli, to jeszcze nie oznacza, że nie ma szansy na zdobycie odznaki za pierwsze trzy miesiące! Powyższa tabela prezentuje jedynie użytkowników, którym brakuje maksymalnie 30 wpisów do uzyskania celu 😊

Powodzenia!

 

Ps. @Misiek62  założenie jest takie, że temat będzie się pojawiać i znikać co jakiś czas, by się przypominać 🙂 Podobnie najnowsze wyniki będą w tym poście oznaczane jako rozwiązanie, do czasu pojawienia się nowszych wyników 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

Gratuluję wszystkim tym  którzy otrzymali odznaki 👏 a pozostałym zachęcam do większej aktywności 💪 Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

@Pablo5  jeszcze nikt nie otrzymał, dopiero pierwsze oznaki zostaną przyznane w kwietniu 🙂, do końca marca jest czas aby nadrobić zaległości, między innymi Ty masz szansę na "zimową odznakę" 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

@slav72wiem do końca marca jest zimowe wyzwanie ale pogratulowałem tym którzy już mają zagwarantowane odznaki a pozostałym zachęcam do dalszej walki  aby zdobyć odznakę zimową. Pozdrawiam  🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Wyzwanie 4 pory roku z Nasz Orange!

@Pablo5 zachęcasz dobrym przykładem. Ledwo się na forum pojawił a już 6 miejsce.