Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Wojciech_0-1633627702839.png

 

W dniu dzisiejszym został przez nas zorganizowany e-Zlot z Herosami, Przyjaciółmi i zwycięzcami konkursu Punktowy lot na e-zlot. Zastanawiacie się co na nim było i przede wszystkim czy było warto (na to pytanie mogą Wam odpowiedzieć uczestnicy - zachęcamy 😀)?

 

1. Po pierwsze goście specjalni opowiedzieli nam o:

  • VoLTE
  • VoWiFi
  • Dlaczego powyższe są tylko na wybranych telefonach?
  • Tematach około-zasięgowych
  • Wdrożeniu SMS over IP
  • Póki co o tajnej funkcjonalności która może zostać wprowadzona w przyszłości w naszej sieci.

Oczywiście można im było zadawać pytania i kilka się pojawiło.
Na koniec zorganizowali też quiz z wiedzy zgłębionej w trakcie ich prezentacji.

 

2. Następnie była zabawa ze znajomości forum. Niebieski to pewnie będzie ulubiony kolor co poniektórych 😋

 

3. Zostało zaprezentowane forum w liczbach 🗂 Było się czym chwalić, a to dzięki Wam!

 

4. Byliśmy miło zaskoczeni przygotowanym Quizem od @Piotrekk85@Citi2017  dla zespołu Nasz Orange. Dzięki!

 

5. Kolejnym punktem było wybranie nowej nazwy dla konta usuniętego pośród społeczności. Już możecie zobaczyć efekt tych działań. Od teraz zamiast konta usuniętego zobaczycie Anonim.

 

6. Został też zaprezentowany filmik z przymrużeniem oka na temat pracy moderacji.

 

7.Pod sam koniec została zaprezentowana propozycja zmiany dotycząca gamifikacji oraz kategoryzacji forum. Z tym pierwszym wrócimy do Was niebawem w celu poruszenia dyskusji.

 

 

Następny zlot mamy nadzieję że odbędzie się już na żywo 💗

 

Chciałbyś w przyszłości znaleźć się na takim zlocie? Nic łatwiejszego. Wystarczy zostać Herosem, a więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Pierwszy punkt najbardziej interesujący. Cóż bazowanie tylko na dostępnych ogólnie informacjach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Ja to miałem lekkiego stresa przed quizem 🙈

Dzięki za zlot i mam nadzieję do zobaczenia - realnie - na kolejnym 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Dzięki wielkie za ultra ciekawe Nasz Orange'owe spotkanko i bardzo pozytywną atmosferę. Trochę na początku stresująco, bo to był mój pierwszy raz, ale było suuuuper. Miło było jako przyjaciel wziąć udział i zobaczyć na żywo online ludzi, którzy znajdują się po drugiej stronie ekranu 😊 Mam nadzieję, że do następnego kiedyś tam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

@Kinga  ciekawi mnie i @Piotrekk85  jak podobał się ci nasz Quizem😋 no i do całej załogi jak wam tez się podobał 😃


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Podobał się, trudny był 😁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

@Wojciech  😁 które pytania sprawiły ci kłopot 😃

 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Te o bardzo starych postach 🙂 Ciekawe były.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Trzeba było dużo pokopać 😉

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

@Matt55  i wzajemnie! Mega fajnie było w końcu też porozmawiać a nie tylko popisać 🙂

@Piotrekk85, @Citi2017  szacunek na prawdę za odkopanie takich wpisów, szczerze chyba pierwsze trzy pytania w tym dotyczące mnie, to kompletnie nie miałem pojęcia jaka jest odpowiedź 😂