Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ciągniemy z @Citi2017 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy, a To @wscieklaewka miałaś zajęcie cały sobotni poranek Emotikon: Mrugający. Tak, produkujemy się na max-a. Jest przecież sporo spraw do wyjaśnienia Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur , ja też już przy Waszym dążeniu do tysiąca nie wyrabiam Emotikon: Język Czytam pogaduchy od najnowszego i cofam się niczym rak...taki jestem "skołowany"Emotikon: Mrugający Liczniki przy Was też wariują Emotikon: Mrugający...to normalny objaw "przegrzania", jak wspomina @wscieklaewka  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Czy zauważyliście strasznie duże spowolnienie działania NO i częste błędy? Trudno jest dać komuś lajka, dodanie postu trwa długo i często kończy się błędem lub brakiem strony.

blad_no.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur  u mnie też strasznie wolno forum chodzi (sprawdzałem na innych stronach) i  też ten komunikat mi się conajmniej raz wyświetlił,  strasznie powoli wczytuje, ale nie zawsze, najwięcej "muli" przy powrocie do poprzedniej strony.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja z PC na fona przeszedłem i jest lepiej, mniej przymila 🤓


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dzisiaj nie zauważyłem kłopotów wolnym działaniem NO. Na chwilę obecna działa w porządku, ale jak się pojawią problemy, to poinformuję.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Czasami zdarza się, że ja chce wyszukać informacji an stronie głównej, to wyskakuje błąd:

blad_no_1.jpg

 

Jeżeli ponownie wpiszę wyszukiwanie po naci śnięciu lupy na podstronie lub nawet ze strony z komunikatem błędu, to wyszukuje bez zastrzeżeń.

Ciasteczka czyściłem wczoraj około 20-tej, dzisiaj, tj 30 stycznia około 5.50 wyskoczył ten błąd i tylko wyskakuje jak wyszukuję ze strony głównej i to też nie zawsze.

 

edit:

kilka minut po napisaniu tego postu sprawdziłem jeszcze raz. Teraz wyszukało bez żadnych kłopotów to co chciałem.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur błąd oznacza time out wykonania żądania, problem jest zgłoszony dostawcy i zgodnie z zapewnieniami wraz z podniesieniem wersji forum zostanie on zażegnany.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej dziękuję za wyjaśnienie Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dziś rano sprawdziłem swoja skrzynkę wiadomości prywatnych i zauważyłem że przy tematach zniknęły osoby od których przyszła wiadomość.

Czy jest możliwość przywrócenia poprzedniej wersji? Bez wejścia do wiadomości nie wiadomo od kogo przyszła, a wcześniej była lista od kogo, temat wiadomości i kiedy otrzymana.