Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Dzisiaj właśnie świętujemy Trzecie Urodziny! Nie da się ukryć, że... Zleciało to migusiem Emotikon: Mrugający

 

Dziękujemy za Waszą obecność - za wszystkie uwagi, obserwacje, miłe słowa, uśmieszki, heheszki, smuteczki, pomysły, recenzje, materiały wzbogacające naszą wiedzę (eh! - dużo by wymieniać) - po prostu za wszystkie wpisy. Każda z tych aktywności to kolejna cegiełka w budowie naszej orangowej społeczności 💪💪

 

Możecie się o niej dowiedzieć całkiem, całkiem ciekawych rzeczy z poniższego podsumowania ostatnich 3 lat:

 

 

Jak co roku o tej porze dla wszystkich, którzy dzisiaj się zalogują, czeka unikalna, wyjątkowa, rocznicowa odznaka gościa urodzinowego! Taaaaa...dam!

 

Badge-3-urodziny_zmniejszony format.png

 

Wielkie podziękowania za to, że jesteście z nami! Serce
Zespół Nasz Orange

 

Trzecie urodziny to idealny moment do wspominek. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich naszych forumowiczów do dodawania komentarzy poniżej 😄

30 ODPOW. 30
Anonim

Nie dotyczy

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Od początku jak sięgam pamięcią fajnie było na NO. Forum z roku na rok jest coraz Fajniejsze. Moim zdaniem sporo się działo przez te 3 lata, choć nie cały czas tu byłem. Teraz jest mega fajnie. Oby tak było i lepiej jeszcze, jak się da oczywiście. Podziękowania dla Załogi NO za to wszystko i forumowiczom 😉

kartka-100-lat.gif


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam 🙂 

🚀🎉🎂🍻


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Wielkie i ogromne dziękuję, wielce i ogromnie jestem rad z tego tytułu, że mogę uczestniczyć w życiu społeczności Nasz Orange. Piątka Szczęśliwa kobieta


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Odznaka na 3 rocznicę Nasz Orange wyglada tak apetycznie, aż mam ochotę na coś słodkiego 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Sto lat! 🙂

Dużo działo się przez trzy lata, mam nadzieję, że Nasz Orange stale będzie się rozwijać 🙂
Dziękuję Wszystkim za wiele ciekawych dyskusji, możliwość uczestnictwa we wszystkich zlotach - mam nadzieję, że za kilka miesięcy będzie i piąty 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Wszystkiego dobrego dla całej społeczności NO. Emotikon: Bardzo szczęśliwy 🎉🎂 Cieszę się, że możemy być tu razem. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie jeszcze więcej osiągnięć, a każdy, kto do nas zajrzy zostanie z przyjemnością na dłużej. Bardzo szczęśliwy kot Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

 

 "Ludzie, ludzie,  jak ten czas leci.... "    😄 😄 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

to wypijmy za  dobre 3 lata i za kolejne 100 lat  naszego Orange 😄 
wszystkiego najlepszego 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🎈🎉 To juuuuuuż 3 lata ⏳ Nasz Orange! 🙌

Wszystkiego najlepszego dla najfajniejszej Społeczności Serce czyli dla Każdego z Was 🙂

Rozwijających dyskusji, celnych rozwiązań i niepowtarzalnej atmosfery na kolejne lata Emotikon: Szczęśliwy A za dotychczasowe 3 - WIELKIE DZIĘKI Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy