Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Szukamy testerów Android TV

chętnie przetestuję 🙂 Warunki spełniam - interesuje mnie opcja z Xioami Mi Box S!


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Witam serdecznie jestem zainteresowana testem posiadam wszystkie usługi i tv android 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@GosiaMe, @Sylwiass dzięki za zgłoszenie 🙂 Odezwę się do Was w wiadomości prywatnej, żeby uzgodnić szczegóły 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Chętnie pomogę w testowaniu nie mam telewizora z Android TV ale jest za to wierny waszej marce już ponad 15 lat. Pozdrawiam


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@newada82 telewizor z Andriod TV nie jest koniecznością 🙂 Ważne, żeby mieć światłowód, naszą usługę telewizyjną i multiroom (a konkretnie drugi telewizor, bo usługę zawsze można włączyć). Odezwę się do Ciebie w tej sprawie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Szukamy testerów Android TV

@Aśka_M  widzę, że akcja ma powodzenie... Gdybym tylko miał światłowód... Dwa TV są, coś tam z internetem potrafią...


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@Misiek62 światłowód to w tym przypadku konieczny element - w innej technologii nie da rady. No, ale może będą kiedyś inne testy, na innych warunkach - wtedy będziesz mieć szansę 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Szukamy testerów Android TV

No cóż nie wiem czy sie złapie ale po 15 latach z Orange (od 2004) może się na coś przydam. Nie mam Android TV ale mam dwa telewizory, TV z Orange i światłowód więc jeśli się załapie to chętnie pomogę 🙂 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Szukamy testerów Android TV

Fajnie jakby były takie testy i w przyszłości usługa TV, która działałby niezależnie, także na światłowodzie innych operatorów. Niestety u mnie jest od kilku miesięcy uruchomiony światłowód operatora, który wybudował sieć w ramach programu POPC, ale niestety Orange jak widać nie jest zainteresowany świadczeniem swoich usług na tej sieci 😞 Mimo wszystko udanych testów! 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukamy testerów Android TV

A po jakich stawkach udostępniania ten operator internet innym?