Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

Witajcie, HO HO HO Szczęśliwa kobieta

 

Z racji tego, że obecnie nie możemy udostępnić Wam avatarów świątecznych z puli definiowanych na zasobach forum - przedstawiamy Wam kilka grafik - które możecie pobrać i ustawić samodzielnie Szczęśliwa kobieta

 

AM1.pngAM2.pngAM3.pngE1.pngE2.pngE3.pngE4.pngE5.pngSC1.pngSC2.pngSC3.pngSC4.pngZK1.pngZK2.pngZK3.pngZM1.pngZM2.pngZM3.png

 

Dodatkowo - dla ozdoby dodajemy zdjęcie, które mamy nadzieję, że choć trochę wzbogaci ducha świąt na Nasz Orange.

gg.jpg

 

 

 

Mamy też linie melodyjną - kto zagra? Szczęśliwa kobieta

nuty.jpg

Może ktoś z Herosów? Szczęśliwa kobieta

@Piotrekk85 @Arti_Kn_Pl @Jarek @BORAX @Katani1 @zbignieww @Ron @Anonim @Misiek62 @mabud73 @wscieklaewka @RaDo_sny @spiro @Anonim lub ktoś z ochotników z naszej siedem dziesięciotysięcznej społeczności? Szczęśliwa kobieta

34 ODPOW. 34
Anonim

Nie dotyczy

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

@Bartłomiej , miałem piątkę z muzyki i śpiewałem w chórze, lecz dawno temu to było, że ho, ho, ho!!!Emotikon: Bardzo szczęśliwy Bóg się rodzi, NO truchleje!Emotikon: Mrugający W imieniu i za wszystkich nieśmiałych spytam, jak ta linia melodyjna miałaby tu być zaprezentowana? W odsłonie filmiku YT?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

@Anonim 😂🤣

 

Może być YT - alternatywnie, fantazja Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

Avatary świąteczne fajne, choć trochę ich mało, obrazek bardzo ładny 😃 Co do grania... tylko w szachy gram 😊

Anonim

Nie dotyczy

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Anonim😂🤣

 

Może być YT - alternatywnie, fantazja Szczęśliwa kobieta


Kolejna linia muzyczna wg mojej fantazji...serca nasze wnet ogrzeje Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie pójdę tym śladem dalej, bo w magii tej kolędy żadna przeróbka nie wytworzy tylu ciar na skórze i we włosach Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

@Anonim ja chętnie poznam ciąg dalszy na pw 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

@Bartłomiej czy mozna powiedziec ze moj pomysl zostal zrealizowany?Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

No to "ho, ho, ho" z przytupem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼


@Rafałnapisał(-a)

@Anonimja chętnie poznam ciąg dalszy na pw 😉


@Rafał , Ty tak na poważnie? Mury już runęły, tylko trąb jerychońskich brak. Wiesz, że kolędy podlegają takiej magii, że nie odważę się Emotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Strefa przed-Świąteczna 🎁🎄🎀🤶👼

Chyba że pewne siostry się za to wezmąEmotikon: LOL