Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

@Mieschko, ja jestem fanem serii Xperia i moim absolutnie subiektywnym zdaniem to najładniejsze Androidy na rynku. Z kolei do tabletów jakoś nie mogę się przekonać. iPad przydaje mi się właściwie tylko w podróży. Witaj w Nasz Orange!


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Dot. Przywitaj się

@Artur @Mieschko - Xperia jest świetna, tęsknię za swoją Z1 pomimo, że to starszy telefon 🙂 Po G3 z którego obecnie korzystam szukam czegoś z Xperii 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 27
  • 1

Dot. Przywitaj się

Witam wszystkich 🙂

Również pracuję w Orange, aktualnie kończę studia mgr. Swoją przygodę z Firmą zaczęłam na CKT, do OCS trafiłam w 2013r.

Moim marzeniem jest zwiedzenie każdego kontynentu (oprócz Antarktydy, lubię ciepło Emotikon: Mrugający ), o ile kiedyś fundusze pozwolą 🙂

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Dot. Przywitaj się

A ja również witam serdecznie, choć z małym poślizgiem 🙂

i od wejścia dziękuję @Artur oraz @Mikołaj za pomoc

 

coś o mnie: spod znaku Bliźniąt, oczy piwne, pracuję w Jerozolimskim Soho 😉

 

i zachęcam do dzielenia się odczuciami i opiniami nt. aplikacji Mój Funbox 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

@Sylwia, powodzenia z pisaniem pracy i jak najmniej nieprzespanych nocy! Witamy na pokładzie!

@ingaDe, polecamy się nie tylko Bliźniętom 😉 Cześć!

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Dot. Przywitaj się

Witam,ja jestem Piotr mam 22 lata i mieszkam w małej miejscowości 🙂 Z Orange jestem dosyć krótko bo jakieś 6 miesięcy,kiedyś miałem ofertę na kartę no ale nie przejmowałem się dużo moim numerem i go nie doładowywałem i w końcu padł 🙂 Teraz jestem w ofercie abonamentowej i bardzo dobię chwalę.Co do forum to bardzo często na nie zalgądam zarówno na to stare jak i nowe ale jakoś nigdy nic nie pisałem bo po prostu nie chciało mi się logować.Będę też starł się pomagać i będę na pewno częściej się logował... 🙂 Paru użytkowników kojarzę bardziej z forum bo są ciągle aktywni i znają się na tym co piszą np. Piotrek85 😉 Pozdrawiam mam nadzieję że dobrze się zaprezentoiwałem 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Dot. Przywitaj się

@ingaDe

Zawsze chętny do pomocy! Mrugający mężczyzna

@pszprega 

Baa! Pewnie, że dobrze! Mrugający robot

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

@pszprega, super, że postanowiłeś się zalogować i napisać kilka słów. Witaj w społeczności i w Orange! 😄

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Dot. Przywitaj się

Witam, jakoś wcześniej się zarejestrowałem ale dopiero teraz się przywitam jeśli pozwolicie.

Interesuje się nowinkami technologicznymi i sprzętem komputerowym, z Orange (Idea) od 2003 do 2005 a później już z Orange od 2011 aż do teraz i chyba tak już pozostanie 😉

Lubię podróżować, muzykę, filmy zazwyczaj dramaty, sensacyjne, akcji.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

@ManMoon, lepiej późno niż wcale ;-))
Witaj na pokładzie! 😄