Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

Ja też lubiłem HTC, a najbardziej to zmieniać w nich oprogramowanie 😛

Cześć @devila, pozdrowienia dla Was, od mojego pół-orienta pół-syjama także! Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Przywitaj się

No cześć,

 

Jestem Piotr. Jako pierwszy post założyłem już temat z biegu, ale wypada się przywitać, bo raczej będę zaglądać jak nasz kącik będzie żył.

 

W Orange od kilku miesięcy na prepaid. Abo to zło. 😛 Interesuję się trochę sprzętem i technologiami. Sam w pracy mam z tym do czynienia, bo produkujemy taki sprzęt, dzięki któremu serfujemy w necie na naszych komórach. 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

@Rogi, cześć Piotr! Z takimi zainteresowaniami i pracą na pewno się tu odnajdziesz. Witaj w Nasz Orange! Super, że się przywitałeś 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Dot. Przywitaj się

Licznik na górze strony pokazuje, że użytkowników przybywa, a w tym temacie tego nie widać. Smutny mężczyzna

Serdecznie zapraszam wszystkich do napisania kliku słów o sobie!

napisz.png

Im lepiej się poznamy, tym łatwiej nam będzie dyskutować i współtworzyć Nasz Orange. Mrugający robot


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 7
  • 0

Dot. Przywitaj się

Witam jestem nowy myślę że wszystko robię ok jeśli nie to przepraszam mam na imię Piotrek żonaty bawie troje dzieci po pracy obrębie jestem w pracy pozdrawiam wszystkich co jeszcze muszą pracować pozdrawiam

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 1

Dot. Przywitaj się

Cześć klikam z Warmii i Mazur. Ogólnie interesuję się telekomunikacją. Moje ulubione telefony to te z Windows Phone, Android nigdy jakoś mi "nie leżał". 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dot. Przywitaj się

Cześć!

@Piotreks, @djkubek miło, że zajrzeliście na forum. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać w wolnej chwili i dzielić się wiedzą z resztą użytkowników 🙂

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Dot. Przywitaj się

Witam Wszystkich,

 

Krótko:

klient TPSA od 1998r.

obecnie cztery usługi Orange

od czego by tu zacząć pytania ... 😉

 

Pozdrawiam


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

No teraz chyba i Ty jesteś po pracy, @Piotreks? :)) Wszystko robisz dobrze, a nawet lepiej, bo się z nami przywitałeś 😉 Pozdrowienia dla dzieciaków!

Cześć @djkubek, już niewielu zostało fanów Windowsa w telefonach. Super, że się przywitałeś i o tym napisałeś, bo jak będziemy mieć coś fajnego na Windowsy, np. aplikacje to na pewno będziemy wysyłać do Ciebie 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

Ho ho! Cześć @Stachu! Prawdziwy z Ciebie weteran w naszej sieci! Bardzo miło, że dołączyłeś i że tak długo jesteś z nami. Z takim stażem w sieci to pewnie wiesz więcej niż niejeden pracownik. Odpowiemy na wszystkie pytania, mamy nadzieję, że i Ty będziesz pomagał innym 🙂