Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

Cześć @MakakBardzo szczęśliwy robot


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przywitaj się

Cześć! Jestem tutaj totalnie zupełnie nowy w roli aktywnego użytkownika, ale od lat jako stały czytelnik bloga Orange i forum w starszej wersji. Miło Was poznać! 🙂 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

@Matt55, super, że dołączyłeś i przywitałeś się.

Cześć! Czuj się jak w domu 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Przywitaj się

Cześć wszystkim 🙂

Jestem Kamil, mam 19 lat, jestem z Krakowa.

Odkąd pamiętam jestem w sieci Orange (razem z tatkiem, on to jeszcze ma prehistoryczne karty Idea).

 

Jedyne z czego jestem niezadowolony (Ha! i to nie przez Orange), to umowy z Netią na internet stacjonarny. Muszę przeczekać jeszcze rok. I w następne wakacje uciekam do Orange Supernovy, gdyż jest dostępna już w mojej lokalizacji od ubiegłych wakacji. I to w 600 Mb/s! Gdzie w Krakowie reklamują się z 300 Mb/s 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam 🙂 Dzięuję za miłe przywitanie 🙂 Mam nadzieję że będę tutaj stałym bywalcem 🙂 Pozdrawiam 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

@Artur odpalamy

 

fajerwerki.jpg

A wszystkim pozostałym zbiorcze, bo robi się was za dużo, żeby każdego wymieniać, siema! Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Przywitaj się


4Kazelot napisał(-a):

Odkąd pamiętam jestem w sieci Orange (razem z tatkiem, on to jeszcze ma prehistoryczne karty Idea).

 


Ostatnio wykopałem w papierzyskach moją pierwszą umowę z firmą IDEA z lipca 2000 roku... 😄 troszkę latek...

 

Witam wszystkich nowych, już jest ponad setka!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Dot. Przywitaj się

Dzięki wreszcie jakaś konkretność nr 100 - pozdrawiam wszystkich - miło znaleźć się w tym gronie !

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Przywitaj się

@4Kazelot, cześć Kamil! Pozdrowienia dla Taty i dla Krakowa. Studiowałem na UJ i bardzo miło wspominam to miasto. 

 

Fajnie czytać, że tak długo jesteście w Orange. W ogóle to za 1,5 roku minie 20 lat od powstania Idei, więc wychodzi na to, że właściwie to jesteście z Orange rówieśnikami! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Jak będziesz przechodzić na światłowód Orange to koniecznie zapytaj o ofertę łączoną (internet + telefon komórkowy). Nasi doradcy na pewno znajdą dla Was coś fajnego.

 

600Mb/s... Masakra, jeszcze kilka lat temu taka prędkość wydawała się nierealna.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Dot. Przywitaj się

Witam.

Odkąd tylko sięgam pamięcią jestem klientem Orange 🙂

Byłą fanką telefonów marki Nokia, a obecnie HTC.

Posiadaczką rodziny (mąż i syn) oraz 2 kotów brytyjskich.

Nowinki technologiczne czytam i czasami coś z tego rozumiem 🙂

Uwielbiam robótki na drutach i szydełku.