Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się


@Michał_FLEXnapisał(-a)

Cześć, oj biegam dzisiaj biegam... korytarze w firmie długie i szerokie, a znaleźć salkę czasem nie łatwo. Nie mniej już jestem i zaraz z @Remi, @Mariya_FLEX , @Maciej_FLEX będziemy odpowiadać na AMA Flex


Witam ekipę od Flexa, na tę chwilę pytań nie przygotowałem sobie... ale poczytam co inni 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

szkoda że zespól nie zdradził, że obsada ulega wzbogaceniu... ale może dlatego że to batmanopodobny "zawodnik"

Hejka @grafzero 

 


@Anonimnapisał(-a)

Witam kolejną (ego) świeżynkę(a) @grafzero  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Strach się bać o mojego kotka na hamaku Emotikon: Mrugający

grafzero.PNG


 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przywitaj się


@Skwara napisał(-a)

Witam,

 

jako, że jest to mój pierwszy post na forum, na wstępie chciałbym się przywitać 🙂

 


 Witaj @Skwara Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przywitaj się

Ja również chciałem się przywitać.

Jestem na NO dopiero kilka dni, ale teraz namierzyłem post przywitania.

Słówko o sobie: zajmuję się automatyką przemysłową, lubię podróże, trochę się pokręciłem po kraju i europie, no i oczywiście na deser sieci komórkowe krajowe i zagraniczne.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Przywitaj się

@ketrasaArtur, witaj. Widać po postach że posiadasz Flexa. Zobaczymy jak Ci się spodoba 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przywitaj się

@Wojciech Tak, mam, od tygodnia. Do skorzystania z tej usługi przekonała mnie karta Revolut, którą można płacić za granicami kraju w różnych walutach bez konieczności przewalutowań. Ponieważ trochę się pojeździło po rożnych krajach i wiem teraz co i jak trzeba kombinować, jak za granicą kończy się gotówka. Z kartą Revolut i dostępem do netu nie trzeba kombinować i szukać banków lokalnych czy kantorów. Dlatego dla mnie jest bardzo istotne sprawdzenie lokalnych sieci komórkowych, Orange za granicą, a teraz dochodzi kantor w kieszeni wielkości karty kredytowej. Takie połączenia dają sporo możliwości i do tego doszedł jeszcze FLEX Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@ketrasaArtur , będę Ci kibicował, bo Flex zaczyna mnie jarać bardziej niż OL Emotikon: Szczęśliwy Ciekawy jestem, czy w Ameryce Płd. też by zadziałał?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przywitaj się

@Anonim dzięki. W aplikacji FLEX podane jest, że jest to strefa II, więc powinno działać. Nie wiem tylko, czy zadziała druga karta, bo gdzieś na forum znalazłem, że poza Polską może nie działać. Fajne jest we FLEX-ie dowolne dobieranie planów taryfowych z limitami GB. I nie trzeba się wiązać z umową na 24m.

Sporo informacji moze tez udzielić 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Jak miło widzieć i powitać w naszych progach @Wojtek_Rzecznik  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Od pamiętnej AMY widzę Cię poraz pierwszy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zawsze coś nieszablonowego możesz tutaj doczytać, o czym nie wiesz (jak na AMIE Emotikon: Mrugający) i tym samym będziesz bogatszy o tę wiedzę. Ja wszystkiego nie udźwignę Emotikon: Mrugający Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przywitaj się

Ty to masz oczy zawsze szeroko otwarte @Anonim - nijak nie wiem poco Ciebie są potrzebne okulary przy tak sokolim wzroku 🙂 😁😁😁

Ja również witam przystojnego , wciąż uśmiechniętego Wojtka 🙂 - znaczy się @Wojtek_Rzecznik  😉