Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Przywitaj się

hahahaha jaki pocisk @Kinga xD

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam @Grzywoponury 😉


Pracuję w Orange
  • 3
  • 22
  • 0

Przywitaj się

@AnonimOczywiście ze ma 🙂 Moja grzywa działa na mnie tak że nudzę i czepiam się 😆 A właśnie gdzie mogę zgłosić moje spostrzeżenia odnośnie funkcji forum oraz tego co można zmienić?! haha

 

@Wonderwoman  nie zostanie faza testowa bo mam dla Cb misje 😊Będziesz poproszona abyś wyruszyła  do mojej głowy w celu znalezienia oraz wciśnięcia przycisku "Koniec fazy testowej" oraz przełączeniu wihajstra na ON. Nagrodę wybierasz sama 😉 A co do grzybów to zbliża się sezon na grzybobranie a ja mam nowy kombinezon grzybobornika który trzeba sprawdzić 😁

 

@KingaNo po zmaganiach w końcu się udało. Dzięki za pomoc tak zacnie technicznej osoby jak Ty 😄

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się


@Grzywoponurynapisał(-a)

@AnonimOczywiście ze ma 🙂 Moja grzywa działa na mnie tak że nudzę i czepiam się 😆 A właśnie gdzie mogę zgłosić moje spostrzeżenia odnośnie funkcji forum oraz tego co można zmienić?! 


@Grzywoponury , z lewej strony Menu i zjeżdżasz do społeczności, nowy temat z etykietą zgłoś błąd, albo pomysły z menu i kategoria o forum. Poszperasz, poklikasz, to się wciągniesz...tylko uważaj na grzywę, by nie było skalpu. Charakterek modowie wyprostują, jak będziesz fikał Emotikon: Język


Pracuję w Orange
  • 3
  • 22
  • 0

Przywitaj się

@Anonim  Dzięki za pomoc. Grzywa się nie ugnie nawet przed modera. 😄 Moderatorka już rok próbuje i bez skutku 😉😁


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przywitaj się


@Grzywoponury napisał(-a)

Moderatorka już rok próbuje i bez skutku 😉😁


Wmawiaj tak sobie dalej. Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

Witaj @Grzywoponury  - gdybyś zaczął z nami miał byś w profilu odznakę - osiągnięcie - III urodziny społeczności...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przywitaj się

hej wszystkim  

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Cześć @Michał_FLEX Emotikon: Szczęśliwy Poranna "przebieżka przed trudnymi pytaniami?

Michał Flex.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Maciej_FLEX  również przebiera nóżkami...co tam wymyślą na poczekaniu? Witaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy "Zerżnąłem" świeżynkę (screeny) i może mi się uda zadać pytanie? Emotikon: Mrugający