Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Przywitaj się

Cześć @SławekJAKUBIAK 🙂 Fajnie że z nami jesteś.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się


@SławekJAKUBIAKnapisał(-a)

WITAMEmotikon: Szczęśliwy


Witaj w Naszym gronie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@SławekJAKUBIAK  witam na Forum 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam @truchanka  na pokładzie NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Czuj się, jak u siebie w czterech zakątkach swojego pokoju Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przywitaj się

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Kinga , zastanawiam się czasami, dlaczego ktoś nagle pojawia się i znika. @SławekJAKUBIAK  online był ostatnio widziany 12 maja Emotikon: Smutny


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przywitaj się

@Anonim to zupełnie tak, jak ja Emotikon: Język
Może też się rozchorował? A może tak sporadycznie potrzebuje naszej pomocy. Bardzo szczęśliwy kot

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Dziękuje za zainteresowanie troskę  jestem zdrowy był wyjazd służbowy więc nie miałem możliwości pisania.

Tym samym za chwile już nie będę klientem Orange wiec nie pisze dalej w tym miejscu strata czasu.

Mój blog jak i moje porównanie ofert operatora na mediach społecznościowych miały  za zadanie pokazanie jak klienci są traktowani przez operatora wieloletni klienci dostają mniej niż osoby które nie muszą podpisywać zobowiązania nap. na kartę i otrzymują więcej .

Oferta Abonametowa

https://www.orange.pl/abonament-komorkowy?offerType=VOICE&loyalty=24&processType=RETENTION&count=1

 

Oferta na kartę

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient

 

W niedługim czasie pokaże się jeszcze parę artykułów które wspólnie z obserwatorami użytkownikami zostaną wydane w gazetach  Wakacje z Komórką  lub Operatorem tytuł roboczy.

Pozdrawiam serdecznie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Przywitaj się

1f6c8fa27b86cc39e58299692b520f21-picsay.png


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Przywitaj się

Cześć Łukasz 😂