Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyjaciel Nasz Orange


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przyjaciel Nasz Orange

o kto się odnalazł NASZ KOLEGA @ketrasaArtur 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

Cały czas byłem Krzysiu, jak nie fizycznie na NO, to duchem lub gościem Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nawet w Lublinie w salonie Orange chwilkę zajrzałem na NO przez laptop Huawei. Całkiem znośne te urządzono Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przyjaciel Nasz Orange

Arturze testowałeś laptopa Huawei opowiedz coś więcej o nim :d


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

Miałem tylko chwilkę, bo syn za szybko skończył grę na iPhonie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Salonowych sprzętów nie da się za bardzo użytkować. Mają blokowane funkcje systemowe. Jedynie IE działał sensownie i dostęp do dysku. NO działał na nim w porządku. Internet miałem udostępniony z mojego smartfona, więc jakieś 15-20  Mbps na nim śmigało.

Tylko co tu można ciekawego powiedzieć mając ledwie 20 minut Emotikon: Szczęśliwy

Jako nowy sprzęt praktycznie każdy laptop na początku ładnie śmiga.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przyjaciel Nasz Orange

to fakt 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim Ty też nie masz co się użalać nad sobą. Refleksja jest wskazana, jak najbardziej, ale nie załamka Emotikon: Mrugający Podejrzewam, że jesteśmy gdzieś w bliskim wieku. Jakieś trzy lata temu przeszedłem dość poważną chorobę i się trzymam. Najważniejsze pozytywne podejście do życia i dalej do przodu, jak...


@ketrasaArtur , ja po Twoich wpisach sądzę, że jesteś ciut młodszy od @Anonim . Spójrz na nick...mogę się jednak mylić. Mój dziadek w wieku 80 lat mawiał...choćby pogłaskać i przykryć Emotikon: Mrugający W Lublinie możesz spotkać @Aśka_M  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przyjaciel Nasz Orange

Artur ma fajnie jak może spotkać Asie M 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

@Anonim Może tak być z wiekiem, jak piszesz. 

W Lublinie spędziłem 5 lat życia i bardzo miło wspominam ten czas. Już wcześniej się dowiedziałem, że Asia tam urzęduje. Ponieważ jest weekend, nie zamierzam nikomu z zespołu NO zawracać głowy. To jest czas odpoczynku i trzeba to uszanować.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

@Citi2017 Nie jestem z Lublina. Mam 130 km do tego pięknego miasta. Wiesz, że lubię się szwendać po kraju i UE, więc mnie wszędzie pełno. Jak coś wpadnie mi i mojej małżonce do głowy, to w następny weekend znowu będziemy gdzie indziej.

 

No właśnie przypomniało mi się, w sobotę 30 listopada nawiedzam stolicę. Na Stadionie Narodowym odbędą się pokazy gier planszowych. Fajna impreza. Już drugi raz jedziemy Emotikon: Mrugający

Wiec znowu na weekend opuszczę NO Emotikon: sfrustrowany


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przyjaciel Nasz Orange

eh @ketrasaArtur  będziemy smutać  😛 ja też piątek sobota pracuje od 7 do 21 i mało będzie mnie 😞