Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyjaciel Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przyjaciel Nasz Orange

@Anonim  jeśli pamiętasz jestem starszy od Ciebie o roczek, nie przypominając Józefa, czy Burebuska 🙂 więc skąd u Ciebie tekst o kalendarzu 😉 ?

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

@Anonim , luźna guma...już byś "strzelał w kalendarz" Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

@Misiek62  nikt nie żyje wiecznie, ale jak tak pół żartem/ pół serio 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

Jakbym myślał pesymistycznie @Anonim , to już bym usiadł na kamieniu i czekał "na powołanie" Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

@Anonim  za płotem mam taki spory wapienny kamień, czasem sobie na nim siadam, myślę nad sensem istnienia, ale jak na razie, do niczego nie doszedłem, zejdzie mi trochę czasu, bo zimą na niego nie siadam 😄

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

Najważniejsze, by Twój Anioł Stróż nie odszedł od Ciebie na chwilkę na bok "za potrzebą" Emotikon: Mrugający...a będzie, co nieuchronnie ma być Emotikon: Szczęśliwy Dobrze, iż nie pędzisz za dobrami tego świata za mocno, bo i tak tego nie zabierzesz ze sobą Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

@Anonim  żyję chwilą i staram się unikać stresu, tak jak na NO 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  żyję chwilą i staram się unikać stresu, tak jak na NO 😉


@Anonim , ja bym nie był pewny. Polowanie wiąże się z dawką emocji...a nuż ktoś "ustrzeli" szybciej Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

@Anonim  bez spinki, nie zawsze zwyciężam, porażki tylko mnie wzmacniają i motywują do działania 😉

Dziś niedziela więc luz, zero stresu i tylko towarzyska dyskusja na NO i trochę rozrywki 😉

 

EDIT:

Nie piszę więcej tu, bo jutro to wyląduje w "Pogaduchach", albo gdzie indziej 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

@DawidOrange Życzę Tobie osiągnięcia Herosa i trzymam kciuki. 

 

@Citi2017 Ty nie biadol chłopie nad sobą, tylko działaj. Co chwila widać Twoje pomocne posty i nie masz szans na Herosa? Łeb jak sklep, pełen pomysłów, tylko brać ten towar i się dzielić nim an LO.

 

@Anonim Ty też nie masz co się użalać nad sobą. Refleksja jest wskazana, jak najbardziej, ale nie załamka Emotikon: Mrugający Podejrzewam, że jesteśmy gdzieś w bliskim wieku. Jakieś trzy lata temu przeszedłem dość poważną chorobę i się trzymam. Najważniejsze pozytywne podejście do życia i dalej do przodu, jak @Anonim wspomniał Emotikon: Mrugający