Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

 

Stwórz własny Komiks i zgarnij w Orange Flex aż 100 GB aktywne przez pół roku.

Wystarczy, że spośród dwunastu opublikowanych przez nas ilustracji wybierzesz minimum trzy i wymyślisz do nich treść, tworząc niepowtarzalną historię!

 

Flex Gigabranie za komiksowanie.pngJak to zrobić?

  1. Przyjrzyj się zaproponowanym przez nas dwunastu ilustracjom i wybierz minimum 3, spośród których ułożysz spójną historię.
  2. Wymyśl treść dymków i wyślij je na adres NaszOrange@orange.com  wraz ze swoim nickiem oraz numerami ilustracji, z których chcesz ułożyć Komiks.
  3. Wystarczy, że prześlesz nam same treści zgodnie z kolejnością opowiadanej historii – nie ma konieczności kopiowania obrazków, np.:
    Pokaż szczegóły
    Rysunek 4: Dymek 1 „Twoja treść”;
    Rysunek 3: Dymek 1 „Twoja treść”;
    Rysunek 1: Dymek 1 „Twoja treść”, Dymek 2 „Twoja treść”, Dymek wprowadzający nr 2.
  4. Jeśli masz swoją "artystyczną wizję" na ilość dymków lub ich role myśl/słowa to nie ma problemu – śmiało wyślij swoją wersję, np.:
    Pokaż szczegóły
    Rysunek 4: Dymek 1 (słowa - dziewczyna) „Twoja treść”; Dymek 2 (słowa - bohatera Orange Flex) „Twoja treść”
    Rysunek 3: Dymek 1 „Twoja treść”;
    Rysunek 1: Dymek 1 (słowa - bohatera Orange Flex) „Twoja treść”, Dymek 2 (myśl - znajomy) „Twoja treść”, Dymek wprowadzający nr 2.
  5. Pamiętaj, aby treść w dymkach była zgodna z zasadami Regulaminu, Zasad Forum oraz dobrymi obyczajami.
  6. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 06.04.2021 do godz. 23:59.

 

Propozycje Komiksów zostaną ocenione pod kątem:

  • zgodności z tematyką,
  • oryginalności,
  • spójności historii.

 

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów:

  1. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10, których autorzy otrzymają kod do wykorzystania w Orange Flex uprawniający do włączenia promocyjnych 100 GB za 0 zł ważnych przez 180 dni od daty aktywacji.
  2. Ze zwycięskich 10-ciu prac złożymy Komiksy, które opublikujemy na Forum do dnia 09.04.2021 bez podawania do publicznej wiadomości ich autorów.
    Następnie do dnia 13.04.2021r.do godziny 23:59. Nasza Społeczność zadecyduje, która historia jest najciekawsza (lajkując wybrane komiksy).
    Autor zwycięskiego Komiksu otrzyma 🎁 paczkę zawierającą zestaw gadżetów o wartości 150 zł. – plecak 4F, nerka Panato, gra planszowa Serce i Rozum.

Po zakończeniu drugiego etapu opublikujemy listę zwycięzców 10 autorskich prac.

 

Więcej szczegółów znajdziecie w 📎 Regulaminie Konkursu.

 

 

Ilustracje pod Komiks:

Pokaż szczegóły

 

Rys 1.png

Rysunek 1 – W samochodzie ↑

 

Rys 2.png

Rysunek 2 – Music Pass ↑

 

Rys 3.png

Rysunek 3 – Video Pass ↑

 

Rys 4.png

Rysunek 4 – Film z dziewczyną ↑

 

Rys 5.png

Rysunek 5 – Smutny chłopiec ↑

 

Rys 6.png

Rysunek 6 – Przekazanie GB ↑

 

Rys 7.png

Rysunek 7 – Game Pass ↑

 

Rys 8.png

Rysunek 8 – droga przy lesie ↑

 

Rys 9.png

Rysunek 9 – Przekazanie EKO GB ↑

 

Rys 10.png

Rysunek 10 – Kolejka do Salonu ↑

 

Rys 11.png

Rysunek 11 – aktywacja Planu z kodem Flex ↑

 

Rys 12.png

Rysunek 12 – Bohater Orange Flex  pisze post na Instagramie ↑


Dymki wprowadzające:
(możesz je dodać, jeśli chcesz, aby historia miała swoją kontynuacje w innym miejscu i czasie)

Kinga_0-1616528427874.png

 

Brzmi super, prawda? To do dzieła!

8 ODPOW. 8

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Dodatkowo podpinam Wam w 📎 załączniku pdf z ilustracjami pod Komiks, gdyby komuś było tak wygodniej. 😊


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

A można komuś oddać GB? 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Nagroda w konkursie jest kod na 100GB - na jakim numerze zostanie aktywowany przez Zwycięzce w aplikacji Orange Flex, to już zależy od niego.

Natomiast wskazanie nam innej osoby której przekażemy kod nie jest możliwe.
Dodatkowo GB nie można przesyłać w ramach funkcjonalności „Przekaż GB” dostępnej w usłudze Orange Flex  – są przypisane jedynie dla numeru, na którym zostaną aktywowane przez Zwycięzce.

 

PS. Kod można aktywować do 31.12.2021, a Pakiet GB jest ważny 180 dni od uaktywnienia usługi za pomocą kodu w aplikacji.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

W duchu atmosfery świąt pamiętajcie, że na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 06.04 do 23:59 😉 Powodzenia!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Ciekaw jestem wyników konkursu. Mam nadzieję, że zostały nadesłane bardzo fajne komiksy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Fajny pomysł z GB, tylko ja się nie zgłosiłem, bo mam ich za dużo 😄

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Ja też mam dużo, bo prawie 3 TB, a ważność tylko do końca lipca. Może byście wprowadzili jakieś pakiety na przedłużenie promocyjnych GB?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Konkurs: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Szkoda, że tego nie ma, bo naprawdę mi sporo GB przepadnie.