Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Aktualizacja forum

kiedy naprawicie forum, i przeczytane posty zaczną się odznaczać od przeczytanych postów? Jakaś masakra jest od tych zmian i nie wiem już co nowe a co stare przeczytane dawno.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

@DarekWa część poprawek ma być wprowadzona w najbliższym tygodniu. Lista jest długa, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur ta mi się zaczyna właśnie kończyć...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

@DarekWa jest sporo niedoróbek. Ja również zgłaszałem, ale nie przeskoczymy niektórych spraw. Pewnie temu dostaliśmy w nagrodę za cierpliwość konkurs 😁


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Aktualizacja forum

Kolejny bug do backlogu - dodałem post i był do post który wchodził na nową stronę (chodzi o paginacje), czyli w wątku z jedną stroną dodałem post, została stworzona druga strona gdzie mój post został dodany, ALE ja zostałem przekierowany na pierwszą stronę i miałem wrażenie że post się nie dodał. Dodawałem z telefonu więc żeby zobaczyć że jest nowa strona paginacji musiałem przewinąć do góry. Prawidłowo powinienem zostać przekierowany do najnowszego postu czyli swojego na nowej stronie. 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

@tolek na taki błąd nie natknęliśmy się dotychczas. Przetestujemy to i przekażemy do poprawy. Dzięki, że to zgłosiłeś 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Aśka_M, czytając wszystkie 9 stron z aktualizacją forum, w międzyczasie otrzymałem w dymku powiadomienia od Ciebie, @Bartłomiej a i dwóch forumowiczów. Póki co, nie klikam w powiadomienie dzwonka, obok którego cały czas jest cyfra 1. Praktycznie powinna być cyfra 4. Śledzę na bieżąco zachowanie otrzymanych dymków i dzwonka. Stanęło na cyfrze 1. Jak opublikuję, to wejdę w ikonkę powiadomień i sprawdzę co tak naprawdę otrzymałem. Melduję póki co o rozbieżności pomiędzy dymkami a dzwonkiem.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Aktualizacja forum

@Anonim tym postem, powinieneś dostać +3

 

1. odpowiedź w obserwowanym temacie

2. oznaczenie użytkownika

3. like za poprzedni wpis

 

Zgadza się?

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Anonimtym postem, powinieneś dostać +3

 

1. odpowiedź w obserwowanym temacie

2. oznaczenie użytkownika

3. like za poprzedni wpis

 

Zgadza się?


@Bartłomiej, od tego posta mam trzy powiadomienia. Ja mówiłem o powiadomieniach z tematu z 10 GB, gdzie dymek pokazał prawidłowo wszystko, natomiast dzwonek ani drgnął z jednego. Miał się zmieniać zgodnie z dymkiem, czyli powiadomienia o czterech polubieniach. Mam screeny, ale czy się dobrze zrozumieliśmy?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Aktualizacja forum

@Anonim powiadomienia są wysyłane grupowo jeżeli dotyczą jednego wątku. Wcześniej faktycznie, troszku źle Cię zrozumiałem - przepraszam.

 

Powiadomienia - przy teście jaki wykonałem działają tak.

 

+1 za po lajkowanie, +1 za odpowiedź w obserwowanym temacie, +1 za oznaczenie użytkownika - jako unikalne powiadomienia w dzwoneczku.

 

I tutaj chyba clue tego co pisałeś wcześniej.

Jeżeli Twój wpis zostanie po lajkowany np. 5 razy - to licznik powiadomień wskazuje i tak wartość +1 dla tego posta. Jeżeli więcej niż jedna osoba odpowie, czy oznaczy Cię w temacie to wskaźnik i tak pokazuje +1 za każdą z czynności - grupują się one w ramach jednego wątku.

Widać to również po przejściu do powiadomień, są one grupowane a liczba z dzwoneczka, odpowiada ilości linii jakie za konkretne zdarzenia się tam prezentują.