Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] 🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

@1678  jeżeli umowa podpisana na odległość to termin dostawy jest między 14 a 30 dniem. Reklamowac można po 30 dniu. Uzbroić się musisz w cierpliwość, na pewno dostaniesz swój prezent 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Oki czekam, błędnie informują każdy odpowiadał 14 dni max 18

No cóż oczekuje😉

Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

No

.fajna ta promocja..


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

@1678formalnie to miedzy 14 a 30 dniem przy umowie na odleglosc.
ale w praktyce czesto bywa ze klient dostaje przed uplywem 14 dni (a przeciez ma jeszcze mozliwosc odstapienia od umowy).
jezeli nie dostaniesz do 30 dnia to skladaj reklamacje.
ja bym juz reklamowal po 14 dniu od podpisania umowy Emotikon: Język


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Dzięki za poradę tylko co nam daje realnie ta reklamacja, nie wiem 🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

@1678  to ze minelo 14 dni nie masz mozliwosci odstapienia bez kary wiec konsultant moze pomoc w przyspieszeniu wyslania telewizora. to dziala uwierz mi  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Witam chyba działa zgłoszenie, dzisiaj spakowali telewizor 👌

Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Witam,

no mi kończyła się umowa, przedłużyłem ją w salonie 23.11.2019 w prezencie mam lub miałem dostać telewizor. Dostałem nawet informacje , że przesyłka została nadana 25.11.2019 . Po tygodniu zaczęła do mnie wydzwaniać firma kurierska której Orange zleciło dostawę, czy nie przyjmowałem takiej paczki...parę dni później kolejny kontakt ze strony kuriera i informacja, że przesyłka jest poszukiwana.

Próbowałem zgłosić to do Orange czatem 3x - tam jednak chyba nikt nie czyta tego co piszemy przekonywali mnie ,że telewizor nie wysłany bo wysyłają po 14 dniach, nie ważne że  widnieje jak byk że odebrany przez kuriera, infolinia 1- pan nie ma kompetencji w tej kwestii, infolinia 2 ktoś w końcu wysłuchał mnie i stara się mnie przekonać, że to ja mam chodzić za tą przesyłką. Powrót do czatu i duża informacja na wstępie z opisem aby osoba po drugiej stronie nie wmawiała mi kolejny raz swojego pkt. widzenia nt.-, że zgłaszam reklamacje co do usługi - zgł. przyjęte.

Moje zdanie jest takie, że to w gestii Orange jest aby ta przesyłka do mnie dotarła i tak jak ja- Państwo również mogą śledzić status przesyłki a nie obarczać mnie problemami firm z którymi współpracują. A zainteresowałem się tym tylko dlatego, że firma kurierska kontaktowała się ze mną któryś raz próbując mi powiedzieć, przekonać mnie , że ta przesyłka za 1zł to taka malutka i ważyła około 10g etc... co wzbudziło moja czujność i zainteresowanie.

 

Podsumowując po raz kolejny zawiodłem się na obsłudze Orange. Straciłem prawie cały dzień na rozmowy, zapłaciłem oczywiście za połączenia etc pisałem z ludźmi "czat orange" którzy po prostu rozłączają czat .

 

Po pierwsze zrobotyzowane biura obsługi, czaty i infolinie- bez empatii i zrozumienia i próby przejęcia tematu.

Po drugie w moim odczuciu już któryś raz brak jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony operatora Orange  i przerzucanie jej na klienta - "radź sobie, udowadniaj działaj my jesteśmy zarobieni". .

 

Póki co Temat w toku na pewno zaraz dowiem się, że Orange ma jeszcze czas itd. problem w tym , że od strony obsługi telefonicznej Orange, czat etc , rozwiązywania problemów leżących po stronie Orange - idzie to w coraz gorszym kierunku.... nazwę to po imieniu w skandalicznym kierunku.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

@Anonim  Dziwi mnie sytuacja, że firma kurierska kontaktowała się z Tobą w sprawie zaginionej przesyłki. Taką sprawę powinni uzgadniać z nadawcą, a nie z odbiorcą. Ty nawet nie powinieneś wiedzieć o takiej sytuacji. Nawet nie możesz zgłosić do firmy kurierskiej reklamacji o zaginięciu przesyłki, która do Ciebie nie dotarła. To musi już załatwić kurier z Orange. Ty zgodni z umową powinieneś dostać zamówione urządzenie. Do Ciebie należy zgłoszenie reklamacji do Orange z powodu braku otrzymania urządzenia, co jak wspominasz z wielkimi bólami udało się. Liczę na pozytywne załatwienie Twojej sprawy.

Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Zgadza się, ja miałem nawet " zapomnieć , nie wiedzieć i być zdziwiony, że przyszedł do mnie telewizor".

Cieszyć się:). Wyszło słabo - jak coraz częściej.