Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] 🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

U mnie tak było, aktywacja około godziny 11.30 wczoraj. Czyli teraz są już SMS-y płatne?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5378
  • 56

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

Nie.

Tu pobrał 20 gr:

SMS364.png

i

SMS364_2.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

Sprawdziłem jeszcze dwa inne numery. Po wysłaniu SMS-a aktywacyjnego nie pobrało mi żadnych środków. 

 

Za to na starterze gdzie aktywowałem pakiet 5 grudnia, przed północą przyszedł SMS z numeru: 630 z informacją: 

"Dzis o 23:59 konczy sie waznosc uslugi Rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich + pakiet GB. Odpisz AKT10 na ten SMS aby ponownie wlaczyc usluge z pakietem 5GB na 10 dni za 10 zl (+koszt SMS). Wiecej na orange.pl"

 

Następnie rano kolejny:

"Uplynal czas waznosci uslugi Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB. Usluga zostala wylaczona. Odpisz AKT10 na ten SMS aby ponownie wlaczyc usluge z pakietem 5GB na 10 dni za 10 zl (+koszt SMS). Wiecej na orange.pl"

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

Zauważyłem, że u mnie na 2 numerach transfer był pobierany z bonusu za doładowania, a nie z tej promocji. Trochę słabo...

Anonim

Nie dotyczy

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.


@andrzej1441napisał(-a)

To są stare karty, aktywowane jeszcze przed usunięciem taryfy YES na startówkach i ekstra bonusu za zmiany taryfy.

Bardziej zmartwi mnie jakbym stracił licznik odnowień  = 4 na jednej z kart z cyklem 7 dniowym, ale chwilowo nie odnawianym, że względu na brak środków na koncie. Tak akurat wypada, że często raz w miesiącu na kilka dni potrzebuje dodatkowej karty i stary cykl 7 dniowy z możliwą 30-dniową regulaminową przerwą był ciekawym rozwiązaniem.


@andrzej1441 , nie myślałeś o Flexie? Zdaje mi się, że polujesz na GB, a tam może Ci ktoś z innego Flexa podarować dodatkowe Emotikon: Szczęśliwy Za 25 zł (najniższy pakiet) to chyba nie majątek?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5378
  • 56

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

@AnonimTo było kiedyś. Teraz już nie potrzebuję.

I tak uważam ze stary cykl 7 dniowy jest najlepszy dla indywidualnego.

Telefon domowy dla ponad 80letniej osoby i internet dla różnych urządzeń multimedialnych.

 

telefon20191207.png

 

 

telefon20191207b.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.


@Katani1napisał(-a)

Zauważyłem, że u mnie na 2 numerach transfer był pobierany z bonusu za doładowania, a nie z tej promocji. Trochę słabo...


Jak sprawdzałem swój numer z uruchomionym pakietem Mikołajki, to pobieranie z pakietu promocyjnego zatrzymało się na 92 MB i ta ilość już przepadła. Ciekawe od czego zależy, z którego pakietu jest pobierane w jakiej kolejności?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5378
  • 56

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

GB w ramach promocji schodzą w zależności do jakiej przegródki Bonusowej wpadają.

Obecnie bonusowe GB są w trzech przegródkach.

Pierwsze schodzą z przegródki doładowania przez stronę i te co do niej wpadają np. gole, urodziny itp.

Drugie schodzą bonusy za doładowanie w ramach promocji internet za darmo.

Trzecie schodzą GB z bonusów w wykupionych pakietach jednorazowych i cyklicznych no limit.

Mikołaj to był pakiet jednorazowy no limit


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

@andrzej1441 Tak jest ustawione przez Orange z wykorzystywaniem danych z różnych przegródek. Więc czemu jak podaje @Katani1 najpierw pobierało GB z pakietu doładowania, a nie z pakietu promocyjnego? Ja też to zauważyłem, tylko u mnie z pakietu promocyjnego pobrało i zatrzymało się na 92 MB. Więc pakiet nie został wykorzystany do końca. To jest dziwne. Widać, że nie na wszystkich numerach jest jednakowo ustawione z której przegródki GB są pobierane. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5378
  • 56

🤶 🎀 Prezent na Mikołajki dla klientów usługi na kartę.

@ketrasaArtur  Nie wiem czy można lepiej wyjaśnić. Mogę tylko powtórzyć.

Mikołaj to był pakiet no Limit jednorazowy.