Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] 100 zł na Start w OnK

Anonim

Nie dotyczy

[zakończone] 100 zł na Start w OnK

Temat przeniesiony z Na kartę do odpowiedniej kategorii - moderator Bartłomiej

 

Od dzisiaj każdy nowy klient w Orange na kartę może otrzymać w prezencie 100 zł na rozmowy. 

Należy aktywować oraz zarejestrować nowy starter Orange na kartę (za wyjątkiem startera „Zawsze bez limitu po doładowaniu”), a następnie bezpłatnie włączyć promocję, wysyłając SMS o treści BONUS pod nr 815.

Bonus wysokości 100 zł jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji i może być wykorzystany na rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi.

Środki z bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań. Bonus obowiązuje także w roamingu w Strefie 1. Do połączeń w roamingu doliczamy 5 gr za minutę.

Stan i ważność środków pozostałych do wykorzystania w ramach bonusu, można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE MINUT pod nr 901 (koszt standardowego SMSa) lub logując się na konto w Orange Online.

Promocja potrwa do 31.10.2019 r. 

Źródło: https://gsmonline.pl/artykuly/100-zl-na-start-w-orange-na-karte-regulamin-jak-dostac-bonus

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

100 zł na Start w OnK

Info prasowe jak prawie zwykle nie pełne. Bonus dotyczy aktywacji sim w taryfie Orange Free na kartę. Nie dotyczy aktywacji w Orange Yes i Zawsze bez limitu.

Anonim

Nie dotyczy

100 zł na Start w OnK


@Piotrekk85napisał(-a)

Info prasowe jak prawie zwykle nie pełne. Bonus dotyczy aktywacji sim w taryfie Orange Free na kartę. Nie dotyczy aktywacji w Orange Yes i Zawsze bez limitu.


A ciekawe czy działa ze Starterem Nju mobile w którym została zmieniona taryfa na Orange Free na Kartę ?

Bo jak zmieniałem w Grudniu to Działało


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

100 zł na Start w OnK

Szkoda, promocja kończy się 31 października 2019r. Ja z niej kilkakrotnie skorzystałem.