Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna]Nie masz telewizji? Teraz ją zakup z Orange Love, a dostaniesz 2 miesiące gratis.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1817
  • 3542
  • 51

[oferta archiwalna]Nie masz telewizji? Teraz ją zakup z Orange Love, a dostaniesz 2 miesiące gratis.

love.png

Cześć. Na naszej stronie pojawiła się promocja dla osób, które jeszcze u nas nie posiadają telewizji. Do poniedziałku 2 marca, do godziny 11:00 możecie u nas zamówić Orange Love z telewizją. W ramach oferty Orange Love Standard otrzymujecie telefon komórkowy, internet, telefon stacjonarny i właśnie telewizję. W niej aż 109 kanałów (w tym 63 HD i 2 w 4K). Cena to tylko 109,99zł miesięcznie. Dzięki promocji uzyskasz 2 miesiące za 0zł! Dobierz ofertę, która Ci odpowiada tutaj: https://www.orange.pl/love

Które kanały oglądasz najczęściej? Sportowe, czy to raczej dzieci przejmują pilot?

12 ODPOW. 12
Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26504
  • 16926
  • 1186

Nie masz telewizji? Teraz ją zakup z Orange Love, a dostaniesz 2 miesiące gratis.

Masz może pod ręką regulamin?
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5531
  • 9891
  • 147

Nie masz telewizji? Teraz ją zakup z Orange Love, a dostaniesz 2 miesiące gratis.

Zauważyłem tą ofertę. Pytanie, czy to jest oferta tylko dla światłowodu,  czy również dla internetu domowego LTE lub internetu na kabelku miedzianym?

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1817
  • 3542
  • 51

Póki co nie znalazłem regulaminu. Rabat ten tylko dla usług stacjonarnych z tego co widzę, dla internetu mobilnego nie.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Wojciech, tutaj macie wszystko:

Regulamin promocji Love Standard Światłowód
https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/44178/83d36b20-804b-472c-9d86-2d0d61b5f78f

1Love Standard.PNG2Love Standard.PNGInformacja o prędkościach przesyłanych danych w ramach ofert internetu domowegoInformacja o prędkościach przesyłanych danych w ramach ofert internetu domowego

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26504
  • 16926
  • 1186

Nie ma w tym regulaminie zniżki na 2 miechy.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Piotrekk85, na samej górze jest, a na dole reszta:

Pakiety OL.PNG

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Podałem swój numer i licznik nie dobił do 28 sek., a oddzwoniono. Gdy naciskałem na jaki regulamin dostępny pod linkami mogę się "podpiąć", otrzymałem tylko potwierdzenie o rabacie na 2 miesiące i opłacie z tabeli przez cały czas umowy. Resztę, w tym regulamin, otrzymam wraz z wyrażeniem zgody na umowę, po sprawdzeniu możliwości w miejscu instalacji usługi. Także o przyjeździe technika wspomniano. Wychodzi więc na to, że będzie w standardowym regulaminie wzmianka o okresie promocji i dwumiesięcznym rabacie. Nic więcej się nie ugra, skoro tak pilnie strzeżona promocja. Tabele i prędkości są widoczne, a jedynie w detalach słownych to się wyda. Szkoda, że konsultant nie sprostał pytaniu, na jakim regulaminie będzie bazowała ta promocja. Na Love Standard w tej kwocie dostępne są dwa regulaminy.

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 532
  • 555
  • 17

Standardowe promocje do których będą naliczone rabaty za 2msc.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 285
  • 320
  • 6

@Wojciech  a co nastapi po godzinie 11:00 dnia 2 marca? juz nie bedzie  rabatu 2 mc za 0zł? 😭