Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] 🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

raczej humor sobie zepsuje, bo na liście sklepów brakuje Orange

Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

W przypadku podpisania umowy na Prestige Love IPTV powiedzmy na 20.12.

Ile mnie wyniesie rachunek za grudzień?

Dobrze sprawdziłem przy tej umowie Samsung A40 za 45 zł na 24 miesiące?

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Auć, faktycznie. W tym wariancie sprzęt od operatorów nie bierze udziału w promocji 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Witam mam Orange lov standard i 2 dodatkowe numery na wszystkich mam po 5gb ,ile będę miał  gb

jak przedluże umowę 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

@leslawh  jezeli przedluzasz love to nr ktory w nim jest bedzie mial 7GB. natomiast jezeli przedluzysz dwa pozostale nr mozesz wybrac w ramach przedluzenia np dodatkowe 5GB na kazdy numer. czyli po 10GB na kazdym numerze.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Lov zgadzam się będzie miał 7gb,ale te dwa dodatkowe numery będą chyba miały po 12 gb i 3 gb do współdzielenia .Pytałem bo chciałem się upewnić.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Dwa dodatkowe numery w Planach Mobilnych 45 będą miały po 7 GB internetu. Do tego do wyboru będzie jako bonus za przedłużenie dodatkowe 5 GB internetu lub 100 minut na połączenia międzynarodowe. Dodatkowo dodany zostanie pakiet 3 GB internetu dla każdego numeru (prócz tego co jest w Love) na konto do współdzielenia przez wszystkie numery.
Anonim

Nie dotyczy

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Okres rozliczeniowy jest od 1 każdego miesiąca?

Jeśli podłącza IPTV Premium np.20.12 to za grudzień zapłacę tylko opłatę aktywacyjną i za dysk do ICU 100?Sa jakieś bonusy dla przechodzących od innego operatora?

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Okres rozliczeniowy = to skomplikowane. Zależy od tego kiedy kupisz usługi i kiedy Ci zamontują. Przykładowo ja kupiłem 26.10, podłączenie 4.11, pierwotny termin rozliczenia to 5.11. Po podłączeniu zmienił się na 13.11.

 

Nie ma promocji dla przechodzących od innych.  Co najwyżej spróbuj u partnera Orange (Nie w salonie firmowym) o promo 2 miesiące gratis. Dwa miesiące liczą się od podłączenia,  czyli od 4 listopada do 3 stycznia w moim przypadku.  Za okres 3-13 stycznia zapłacę proporcjonalnie za usługi. Nie wiem jednak czy promo będzie w przypadku tego co oferują na święta

 

Na moim koncie mam na razie są aktywacje i pierwsza rata za telefon. Więc wszystko się zgadza.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł!

Na tą chwilę nie ma promo 2 mc za 0 zł - jest telewizor.