Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Witam

Dziękuję za informację,  ale czekam na odpowiedź pracowników orange tutaj na forum dlaczego regulamin jest w tej formie napisany , żeby jednych wykluczać , a innych  promować ?
Piszesz że jak włączę 10GB  koronawirusa to zejdzie w pierwszej kolejności , to dlaczego nie może tak być  5GB w "majówkę " ? Czy regulamin  nie podlega już żadnej zmianie żeby było normalnie .
Pozdrawiam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

@jan1 nie wiem, czy dziś się uda, aby ktoś z pracowników Orange zajrzała forum.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Jeżeli zostanie uruchomiony pakiet "Majówka" to nie można uruchomić pakietu darmowego 10GB. Można spróbować po 5 dniach od aktywacji, jak straci ważność pakiet "Majówka".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Przecież można, właśnie sprawdziłem...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

@Katani1 ta, masz racje, można. Jak próbowałem dwa na raz uruchomić, to jen pakiet aktywowany został od razu, a drugi trzeba było sporo czekać. Zadzwoniłem w między czasie na infolinie, to dostałem odpowiedź od konsultanta, e nie można uruchomić dwóch pakietów jednocześnie. Okazuje się jednak, że można, tylko nie wiem czemu, zostałem wprowadzony w błąd. Sprawdzałem, po kilku godzinach uruchomił się drugi pakiet.

Anonim

Nie dotyczy

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

@ketrasaArtur  pakiety dzień po dniu aktywowałem i jest ok, nie sprawdzałem jak to jest oba naraz, ale pewnie w odstępie kilku godzin, da się to bezkolizyjnie aktywować 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

@Anonim tak, zadziałało po kilku godzinach. Już są obydwa pakiety.