Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Rozpocznij majówkę z Orange na kartę

Majówka przyda się tym którzy nie mają GB oraz tym którzy nie mają włączonego pakietu rozmów.

Mi i tak się przyda bo nie pobiera minut z pakietu 100zl na start tylko z Majówki. Mimo wszystko mogłem włączyć najpierw Majówkę zużyć i następnie 100zl na start.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5438
  • 59

Rozpocznij majówkę z Orange na kartę

Jak długo praktycznie czeka się od otrzymania SMSa z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia do realizacji a realizacją.

Na jednej z kart nawet chyba wcześniej przyszedł SMS informujący o włączeniu usługi niż SMS o przyjęciu do realizacji.

Na drugim nr otrzymałem SMS o Przyjęciu o 9:52.

Teraz jest 12:52 i nic.

Rekordy czekania.

A może mały konkursik na zgadnięcie czasu realizacji usługi? 😀

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Rozpocznij majówkę z Orange na kartę

@andrzej1441 uruchomiłem wczoraj na nieużywanym numerze, z zerowym kontem, to kilka minut i przyszło potwierdzenie. Może mają jakieś opóźnienie systemowe i za jakiś czas będziesz miał uruchomioną "Majówkę" 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5438
  • 59

Rozpocznij majówkę z Orange na kartę

Spokojnie, poczekam regulaminowe 24h, nie spieszy się.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Witam ! @ketrasaArtur promocja 

bardzo fajna ale nie dla wszystkich  na równych zasadach. Już wyjaśniam : 

Jak większość  z nas ma taryfę orange free na karte i włączy sobie w/w promocję to każdy będzie mógł korzystać z rozmów , sms , ems  za darmo , ale już NIE  SKORZYSTA z  5 GB internetu , który jest też częścią składową promocji ponieważ internet jest pobierany z bonusu za doładowanie konta głównego . Przeczytałem regulamin dotyczący promocji na majówkę i nie znalazłem żadnej wzmianki że 5GB  internetu jest wyłączone z tej promocji .

Tak że promocja jest bardzo fajna na te trudne czasy ale nie dla wszystkich na równych prawach . Pozdrawiam 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

@jan1 do takiej promocji warto wyciągnąć jakąś starą nieużywaną kartę SIM. Przy koncie zerowym można również aktywować promocje "Majówka".


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Witam ponownie !

@ketrasaArtur ja wszystko rozumiem , tylko po to jest regulamin do każdej promocji , do każdego zdarzenia żeby było wszystko czytelne dla każdego chcącego skorzystać z promocji lub z jakiegoś pakietu nie koniecznie bezpłatnego .

A w tym konkretnym regulaminie " majówka" nigdzie nie jest napisane , że po włączeniu promocji  nie można skorzystać z 5GB bezpłatnego internetu .

Przecież ktoś kto pisał ten  regulamin , to na pewno miał dobre intencje w teori , a w praktyce to nie działa ,gdyż potencjalni urzytkownicy  w/w  "majówki " nie będą mogli skorzystać z 5GB bezpłatnego internetu , a niektórzy będą mogli skorzystać z całej promocji

( sms , ems  5GB internet )

a moim zdaniem promocja jest chyba dla wszystkich , a nie tylko dla wybranych . Dlaczego robi się tutaj różnicę między użytkownikami .

Pozdrawiam i jestem ciekawy co sądzą o tym temacie inni forowicze .

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Operator ustalił taką, a nie inną kolejność schodzenia pakietów internetu. Mi też się nie podoba, że bonus z doładowań schodzi przed internetem z pakietów no limit, ale nic na to nie poradzę. Zresztą darowanemu koniowi...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Witam

@Katani1 ja też na to nie mam żadnego wpływu , ale Jeżeli regulamin robi różnicę między użytkownikami to moim zdaniem trzeba  doprecyzować , trzeba poprawić regulamin w ten sposób żeby nie było tak że jeden ma , a drugi nie ma 5GB darmowy Internet .Przecież to pisał człowiek i człowiek może poprawić Jaki sens ma regulamin który w teorii napisany wyklucza się z praktyką ? że jeden ma 5GB a drugi nie ma ? . Chyba że specjalnie jest tak napisany żeby było tak jak jest teraz . Bardzo jestem ciekawy co o tym sądzą pracownicy orange , którzy wypowiadają się tutaj na forum w innych tematach .Pozdrawiam wszystkich .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Promocja "Majówka" z Orange na kartę.

Każdy pakiet internetu z usług no limit schodzi po internecie z doładowań. Włącz sobie 10 GB na Maj z koronawirusa, ten schodzi pierwszy.