Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

⚽ Powrót promocji GB za gole

Dzisiaj mecz Polska - Czechy w eliminacjach do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024, które odbędą się w Niemczech.

Od dzisiaj dobrze Wam znana promocja jest w nowej odsłonie: Każdy gol ma wartość 5 GB. Wygrany mecz nagradzamy dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB. W przypadku braku strzelonych goli, otrzymacie na pocieszenie pakiet 3 GB. Więcej informacji w zaktualizowanym pierwszym wpisie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

⚽ Powrót promocji GB za gole

A w przypadku przegranej 🤔... gigsy będą zabierane 😁😉😂🤣(oczywiście żart).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

⚽ Powrót promocji GB za gole

Trudno będzie skorzystać z bonusu za gole z usługą Unlmted.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

⚽ Powrót promocji GB za gole

Czemu w Orange na kartę aktywacja jest możliwa tylko płatnym SMSem, a nie bezpłatnie w Mój Orange?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

⚽ Powrót promocji GB za gole

Tylko 5 GB.,Po zapowiedzi


@Wojciechnapisał(-a):
...

Każdy gol ma wartość 5 GB. Wygrany mecz nagradzamy dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB. W przypadku braku strzelonych goli, otrzymacie na pocieszenie pakiet 3 GB. Więcej informacji w zaktualizowanym pierwszym wpisie.


i wyniku 3-1 dla Czech spodziewałem się 20 GB

 

Dziś Biało-Czerwoni niestety przegrali z reprezentacją Czech, ale strzelili jednego gola.Mamy więc dla Was 5 GB internetu w ramach akcji Giga za gole!
Skorzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści BOHEMIA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 5 GB, wpisując BOHEMIA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.
Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godzin od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

⚽ Powrót promocji GB za gole


@ŁysaKaszankaINCnapisał(-a)

Czemu w Orange na kartę aktywacja jest możliwa tylko płatnym SMSem, a nie bezpłatnie w Mój Orange?


Taką promocję Orange zorganizował, natomiast do użytkownika należy czy z niej skorzystać, czy nie. 

1GB jest zdecydowanie droższy, niż koszt SMS-a. W tym przypadku dostajesz 5 GB w cenie SMS-a.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem GB bez ponoszenia kosztów SMS-a, to we FLEX wystarczy wpisać kod w apce.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 161
  • 616
  • 0

⚽ Powrót promocji GB za gole

Biało-Czerwoni zwyciężyli dziś z reprezentacją Albanii! 🙌 🎉 Z tej okazji mamy dla Was 8 GB internetu w ramach akcji Giga za gole! 😊
Skorzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści KORAB pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 8 GB, wpisując KORAB w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.
Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godzin od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.


Zespół Nasz Orange
  • 201
  • 2740
  • 13

⚽ Powrót promocji GB za gole

W ramach rundy kwalifikacyjnej do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 nasza piłkarska reprezentacja zmierzy się 20 czerwca z reprezentacją Mołdawii. Z kolei 16 czerwca rozegramy mecz towarzyski z reprezentacją Niemiec. Z tej okazji po meczach, klienci będą mogli odebrać darmowe GB.

Zasady takie jak wcześniej: każdy gol ma wartość 5 GB. Wygrany mecz nagradzamy dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB. W przypadku braku strzelonych goli, na pocieszenie pakiet 3 GB.

Kibicujemy, lub jak kto woli - zbieramy gigbajty.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

⚽ Powrót promocji GB za gole

Uzupełnienie informacji wynikające z realizacji ostatniej promocji GB za Gole.

Każdy gol strzelony przez Polską Reprezentację ma wartość 5 GB.

 


Zespół Nasz Orange
  • 201
  • 2740
  • 13

⚽ Powrót promocji GB za gole

Absolutna racja @andrzej1441, ale nie wiem czy to dobra informacja dla zbierających, w szczególności co do tego pierwszego meczu. 😁