Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole

Promocja póki co zakończona.

 

Witajcie 👋 Na czas Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w Piłce Nożnej powracamy z dobrze Wam znaną promocją.

 

Aktualizacja 24.03.2023 r.

 

Po każdym meczu naszej reprezentacji będziemy publikować na fanpage informację o ilości przyznanych dodatkowych gigabajtów. Każdy gol ma wartość 5 GB. Wygrany mecz nagradzamy dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB. W przypadku braku strzelonych goli, otrzymasz na pocieszenie pakiet 3 GB.

 

Jak wziąć udział w promocji, krok po kroku?

  • Śledzić nasz funpage na facebook.com lub blog https://biuroprasowe.orange.pl/
  • Po opublikowaniu postu z informacją na temat ilości GB należy pobrać z aplikacji Mój Orange z sekcji „Moje Okazje” unikatowy kod aktywacyjny.
  • Pobrany z aplikacji kod należy wysłać SMS-em na numer 233 (opłata zgodna z cennikiem, max 0,20zł). Aktywacja GB za gole możliwa w przeciągu 24 godz od momentu publikacji informacji na facebook.com lub na blogu.
  • Masz też możliwość wysłania SMS-a z poziomu aplikacji Mój Orange – zakładka „dla Ciebie” lub „dla Firm”.
  • W przypadku Klientów Orange FLEX, darmowe GB można aktywować wpisując komendę w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

 

Dodatkowe GB zostaną aktywowane w przeciągu 24 godzin. GB ważne w kraju przez 7 dni od momentu ich aktywacji.

 

Kto może skorzystać?

Wszyscy Klienci Orange posiadający u nas numer na telefon komórkowy. 

 

W jakiej kolejności jest pakiet wykorzystywany?

- W planach taryfowych dla Klientów Indywidualnych pakiet danych wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami dostępnymi w planie taryfowym, z którego Państwo oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji.

- W Planie taryfowym Firma dla Klientów Biznesowych pakiet danych wykorzystywany jest w drugiej kolejności – po pakiecie przyznanym w ramach abonamentu. W pozostałych planach taryfowych dla Klientów Biznesowych pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami dostępnymi w planie taryfowym, z którego Państwo oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji.

 

Gdzie ten fanpage? Tutaj: 🗣 https://www.facebook.com/orangepolska

Gdzie ten blog? Tutaj: 📃 https://biuroprasowe.orange.pl/

Gdzie ta aplikacja? Tutaj: 📱 https://www.orange.pl/view/mojorange

Gdzie te gole? Dobre pytanie.

📰 Regulamin promocji tutaj.

205 ODPOW. 205

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

⚽ Powrót promocji GB za gole


@Wojciech napisał:

Gdzie te gole? Dobre pytanie.


Austria - Polska 0:2 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole

Każdy kod w aplikacji będzie inny? Emotikon: sfrustrowany


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

⚽ Powrót promocji GB za gole

@piotrKawiory , wg powyższego ma być unikatowy więc teoretycznie każdy dostanie inny, ale jak wiemy, Orange lubi zaskakiwać 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

⚽ Powrót promocji GB za gole

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy nie lubią otrzymywać telefonów z ofertami garnków. Pobranie kodu wymaga wyrażenia zgody (przynajmniej u mnie) na oferty partnerów. Więc dziękuję - nie skorzystam.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole


@spironapisał(-a)

@piotrKawiory , wg powyższego ma być unikatowy więc teoretycznie każdy dostanie inny, ale jak wiemy, Orange lubi zaskakiwać 😉


Poczekamy - zobaczymy... Na różnych forach będą kody Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole


@Piotrekk85napisał(-a)
Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy nie lubią otrzymywać telefonów z ofertami garnków. Pobranie kodu wymaga wyrażenia zgody (przynajmniej u mnie) na oferty partnerów. Więc dziękuję - nie skorzystam.

O ile będzie to kod dla każdego loginu/numeru co chwilę inny generowany! - Jak będzie jeden dla wszystkich, to nie trzeba będzie bawić się w "ciuciubabkę" 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

⚽ Powrót promocji GB za gole

Zobaczymy - ew jak ktoś poda mi swój kod to sprawdzę czy działa.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

⚽ Powrót promocji GB za gole

Mój kod to EUROXXXXXX gdzie X to różne cyfry. Co ciekawe system rozróżnia WIELKIE litery, użycie małych skutkuje komunikatem o błędzie. Kod aktywował pakiet na numerze na którym go pobrałem, po wysłanie go z innego brak jakiejkolwiek reakcji zwrotnej.

Anonim

Nie dotyczy

⚽ Powrót promocji GB za gole

A jak ktoś nie ma facebooka ? Emotikon: LOL