Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

[zakończone] Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

Gotówka za polecenia usług Orange:

https://www.orange.pl/view/polecajzarabiaj

Za każdą kupioną usługę online z Twojego polecenia dostajesz kaskę Emotikon: Mrugający

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 1

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

Podaje się tylko adres email, który jest potrzebny do potwierdzenia konta i na który przychodzą maile ze statusem nagrody. Sprawdzone i potwierdzone 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

Pomysł fajny, wykonanie i partner - wątpliwy. Życzę powodzenia jak ktoś będzie w to wchodził 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

A to Ci niuchacz z tego @ketrasaArtur (y) Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

@Anonim Piotrek namawia do przeglądania ofert, wiec tak zajrzałem na orange.pl i to oto ten wytwór znalazłem. Po głębszym wgryzieniu się, wygląda, że jeśli chcemy dostać nagrodę pieniężną, to swoje dane przekażemy Niemieckiej firmie, która jet partnerem Orange w promocji zarabiania. No trzeba by było się zastanowić, czy warto sprzedać się za 150 PLN?

Anonim

Nie dotyczy

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

@ketrasaArtur  ja bym tego za 150zł nie zrobił, dziwię się tym co za kilka złoty wyrażają zgody na udostępnianie swoich danych, żeby one tylko w pl krążyły, ale całą UE obejmą chyba 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

Przecież samo Orange wysyłam SMS-y z darmowymi rozmowami na tydzień za zgody marketingowe. Przecież dane wrażliwe (PESEL, nr dowodu itp) są najbardziej cennymi danymi, a my je sprzedajemy często nieświadomie prawie za darmo Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

Szczytem szczytów było u mnie dodzwonienie się na mój numer, którego zna zaledwie kilka osób, a osoba całkiem mi obca, z imienia i nazwiska walnęła mi ofertę, o której śnię i marzę, ale teleportacji z tą osobą nie dokonałem. Handel kwitnie, a skoro nawet komornik zajmuje komuś majątek bez PESEL-u, to popaprańcy wszelkiej maści są tym bardziej bezczelni. Nie dajmy się zwariować do reszty.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 1

Polecaj i zarabiaj do 150 PLN

Podaje się tylko adres email, który jest potrzebny do potwierdzenia konta i na który przychodzą maile ze statusem nagrody. Sprawdzone i potwierdzone 🙂