Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Tak


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Promocja przedłużona do 30 kwietnia.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Wspieramy obywateli Ukrainy - zapewniamy im możliwość kontaktu z najbliższymi. Dlatego przedłużamy do 31 maja:

  • obniżkę cen dla połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę (Klienci ofert na kartę i abonament),

  • akcję darmowych 10 GB dla Klientów narodowości ukraińskiej (Klienci ofert na kartę i abonament),

  • darmowy pakiet 5 GB, ważny 30 dni kalendarzowych, do wykorzystania na przesyłanie i odbieranie danych w roamingu w Ukrainie (Klienci ofert na abonament),

  • promocję „Tani internet w roamingu w Ukrainie” (Klienci ofert na kartę),
  • Ofertę startową dla obywateli Ukrainy w Orange na kartę (oferta przedłużona do odwołania).

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Myślę że darmowe WiFi można też ptraktować jako obniżenie ceny. 

1653907877344.jpg

1653907877360.jpg1653907877322.jpg1653907877310.jpg

Z ciekawostek:

1. transfer to kilka Mbps ale niestety miałem słaby zasięg WiFi w miejscu gdzie byłem

2. sieć dostarcza  ISP Lodman

W LTE Orange na dworcu spokojnie przekracza się 100 Mbps pobierania.

3. na dworcu Łódź Fabryczna nie ma WiFi


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Wspieramy obywateli Ukrainy - zapewniamy im możliwość kontaktu z najbliższymi. Dlatego przedłużamy do 30 czerwca:

  • obniżkę cen dla połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę (Klienci ofert na kartę i abonament),

  • darmowy pakiet 5 GB, ważny 30 dni kalendarzowych, do wykorzystania na przesyłanie i odbieranie danych w roamingu w Ukrainie (Klienci ofert na abonament),

  • promocję „Tani internet w roamingu w Ukrainie” (Klienci ofert na kartę),
  • Ofertę startową dla obywateli Ukrainy w Orange na kartę (oferta przedłużona do odwołania).

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Już niektóre firmy wycofują się z pomocy. Fajnie, że Orange dalej podtrzymuje swoje działania na rzecz pomocy Ukraińcom.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Tutaj nie ma nic szczególnego. Konkurencja ma w pakiecie płatnym 1000 minut z Pl na UA. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@Ron też się spotkałem z większymi pakietami minut jak i GB u konkurencji. Widocznie Orange ma taką możliwość pomocy, konkurencja ma inne możliwości. Ja nie dam większego datku na pomoc niż np. prezes wielkiej korporacji. Każdy operuje na miarę swoich możliwości i najważniejsze, że nadal jest pomoc.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Przedłużamy do 31 sierpnia:

  • obniżkę cen dla połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę (Klienci ofert na kartę i abonament),

  • darmowy pakiet 5 GB, ważny 30 dni kalendarzowych, do wykorzystania na przesyłanie i odbieranie danych w roamingu w Ukrainie (Klienci ofert na abonament),

  • promocję „Tani internet w roamingu w Ukrainie” (Klienci ofert na kartę).

Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Promocja Pakiet 5 GB w Ukrainie - oferta przedłużona do 31 grudnia 2022 r.
Obniżamy cenę transmisji danych w roamingu w Ukrainie (Orange na kartę) - oferta przedłużona do 31 grudnia 2022 r.
Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę - oferta przedłużona do 31 grudnia 2022 r.