Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@ketrasaArtur , takie rzeczy powinno się udostępniać, a nie pierdółki na portalach społecznościowych. Niektórzy ludzie mają tak niski instynkt zachowawczy, że w obliczu zagrożeń wojennych, robią nawet  zbiegowiska. W jakim świecie oni do tej pory żyli? Byłem świadkiem uderzenia pioruna w bliskiej odległości, gdy zastała mnie burza pod wiatą przystanku. Tak huknęło, że gościowi, który dumnie kroczył po jezdni w tym czasie, nogi poderwało do góry i usiadł na czterech literach. Dobrze by było @Wojciech , gdybyś od razu podrzucał linka do udostępniania. Musiałem się postarać, by to odszukać do przekazania. 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


@bronzub napisał(-a)

 Dobrze by było @Wojciech , gdybyś od razu podrzucał linka do udostępniania. Musiałem się postarać, by to odszukać do przekazania. 


Wystarczy tylko kliknąć w trzy kropki przy poście i wyróżnij. Wtedy skopiować link z przeglądarki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Dziękuję @Wojciech 😊 Nie testowałem i nie wiedziałem, że tak to działa. Ja tylko kliknąłem z prawej strony

i to niewiele pomogło.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Operatorzy rozdają też karty SIM dla Ukraińców. Widziałem wzmiankę o Play, a tu Orange: 

 

Rozdajemy je na granicy od piątku. Na każdym starterze jest miesiąc połączeń w Polsce za darmo (minuty, SMS, MMS), 100 minut do Ukrainy i 30GB internetu.

 

Źródło 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Na blogu Orange również informacja o obniżeniu  ceny połączenia na Ukrainę:

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-polska-obniza-ceny-polaczen-na-ukraine/


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Od piątku przekraczającym polską granicę obywatelom Ukrainy rozdaliśmy ponad 4 tys. starterów

i pomagamy je rejestrować. Na każdym jest miesiąc połączeń w Polsce za darmo (minuty, SMS, MMS), 100 minut do Ukrainy i 30 GB internetu

źródło


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@piotrKawiory czyli z oferty dla Ukraińców mogą skorzystać Polacy. Ciekawe, czy zadziała promocja po przez rejestrację przesz SMS, czy koniecznie musi być rejestracja na dowód w celu aktywacji pakietu? Trzeba to sprawdzić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Pakiet z SMS-a UKR wchodzi od razu. Nie mam teraz żadnych wątpliwości, czy korzystać z tej oferty... Wykorzystam wszystko, co można!... Po wprowadzeniu haraczu 5zł przenoszę numery do innej sieci. ŻEGNAJ orange pazerny operatorze! 😋