Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

W tym wyjątkowo trudnym czasie dla Ukrainy, w Orange Polska i nju mobile od 25 lutego obniżamy ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę o ponad 80%.
To wsparcie znacząco ułatwi kontakty mieszkającym w Polsce Ukraińcom z ich rodzinami i bliskimi pozostającymi w kraju.

Cena zostaje obniżona do 29 groszy za minutę brutto (24 gr za minutę netto). Dotyczy to ofert indywidualnych i biznesowych na kartę jak i w abonamencie dla wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i NJU na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Z tańszych rozmów można korzystać do 10 marca 2022 r.. Przedłużamy do 31 marca 2024 r.

 

Dla użytkowników Orange Flex również przygotowaliśmy pakiet rozmów międzynarodowych na Ukrainę: 100 minut na 30 dni za 0 zł.
Wystarczy wpisać kod UKR1002303 w polu kody promocyjne w swojej aplikacji Flex, by odebrać bezpłatny pakiet.

W Orange Flex w każdym z pakietów social pass jest darmowy. Daje on możliwość korzystania z komunikatorów bez limitu GB, za darmo.
W skład social pass wchodzą: WhatsApp, Viber, Messenger, Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, TikTok, Snapchat, Pinterest, ParrotOne.

42 ODPOW. 42

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Obniżenie cen połączeń to bardzo dobra i potrzebna decyzja, brawo. Ale czy Orange nie mogłaby pójść kilka kroków dalej? Czy z pakietu telewizyjnego Orange nie powinny zniknąć rosyjskie kanały informacyjne, z których wylewa się propagandowe szambo i fake newsy? Część operatorów kablówek już to zrobiła…


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Dzięki za informację, nie wiedziałem. Brawo, bardzo słuszna decyzja!

Anonim

Nie dotyczy

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Słuszny krok z tymi połączeniami. Mam nadzieję, że podobnie jak było z promocją do Wielkiej Brytanii zostanie jej czas wydłużony. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Bardzo dobrze! I bardzo dobrze że wszystkie sieci (wszystkie MNO) idą w tym kierunku.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Pracującym ze mą osobom z Ukrainy już przekazałem tą wiadomość. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Życz im od nas siły i wytrwałości. Wiem, że to niewiele znaczy w tej sytuacji, ale zawsze…


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Poszło w świat...niech czują wsparcie😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Co jakiś czas na ten temat rozmawiamy.