Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


@piotrKawiorynapisał(-a)

Pakiet z SMS-a UKR wchodzi od razu. Nie mam teraz żadnych wątpliwości, czy korzystać z tej oferty... Wykorzystam wszystko, co można!... Po wprowadzeniu haraczu 5zł przenoszę numery do innej sieci. ŻEGNAJ orange pazerny operatorze! 😋


I kto tu jest pazerny 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

@piotrKawiorynapisał(-a)

Pakiet z SMS-a UKR wchodzi od razu. Nie mam teraz żadnych wątpliwości, czy korzystać z tej oferty... Wykorzystam wszystko, co można!... Po wprowadzeniu haraczu 5zł przenoszę numery do innej sieci. ŻEGNAJ orange pazerny operatorze! 😋


I kto tu jest pazerny 🤔


Pazerny to stał się operator! Ja tylko wykorzystam to, co mi się do końca w tej sieci NALEŻY! NIEPRAWDAŻ? 😜

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@piotrKawiory

Szczerze mówiąc, nikt nie wie o co Ci chodzi. Na czym mianowicie polega na "pazerność" operatora? Boli cię, że usługa, która w założeniu ma pomóc uchodźcom uciekającym przed wojną jest wdrażana od razu? Co Cię konkretnie tak rozdrażniło?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@Janhalb  spamuje @piotrKawiory  drugi temat, skoro mu Orange na kartę nie pasuje, to droga wolna, po co o tym pisać 🤔

Normalny użytkownik nie zapłaci tych 5 zł, ci co nie korzystają z usług Orange zapłacą, ale bierna aktywność też wymaga obsługi, więc trzeba raz na miesiąc połączenie krótkie wykonać, nie będzie to duży koszt. 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

🤔

Pazerny to stał się operator! Ja tylko wykorzystam to, co mi się do końca w tej sieci NALEŻY! NIEPRAWDAŻ? 😜

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Ale co ci się należy i niby z jakiego powodu ? Jakbym słyszał pewną polityk "Te pieniądze po prostu nam się należały !"


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Wie ktoś o co chodzi temu całemu kolesiowi? Jaki haracz i co niby mu się należy... A tu też wylewa swoje żale : https://biuroprasowe.orange.pl/blog/jak-mozecie-pomoc-obywatelom-ukrainy-ze-starterami/


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@Emill1 chodzi o wprowadzenie opłaty za utrzymanie numeru w sieci:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowa-us%C5%82uga-Utrzymanie-numeru-w-sieci-w-ofercie...

Tylko to nie miejsce na tą dyskusję.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Zarejestrowałem nowy numer przez SMS. Dostałem taki sam pakiet, jak obecnie dostają Ukraińcy. Czyli rejestracja nowego numeru przez SMS też umożliwia otrzymanie GB i 100 minut na Ukrainę.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Tańsze połączenia przedłużone do 31 marca 2022r.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

@Wojciech promocja na pakiet 10 GB  – wyślij SMS o treści UKR pod bezpłatny numer 80820, też jest przedłużona?