Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Okazja miesiąca w Orange Flex!


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

[oferta archiwalna] Okazja miesiąca w Orange Flex!

redmi.jpg

 

Okazja miesiąca to nowa, cykliczna promocja na urządzenia dostępne w Sklepie Flex. Styczniowe okazje w Orange Flex to prawdziwa gratka dla łowców rabatów (Tak twierdzą, czy wy potwierdzacie? 😀) :

  • Huawei SMART SCALE AH100 za 99 zł,
  • Xiaomi Redmi 9A za 349 zł,

Sklep Flex jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych oferty Orange Flex. Zakupu można dokonać po pobraniu aplikacji Orange Flex, rejestracji konta i aktywacji Planu. Za produkty ze Sklepu Flex można zapłacić za pomocą karty płatniczej lub wybrać płatność BLIK-iem. Kurier dostarczy zakupiony sprzęt pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych. Wybrane urządzenia można więc zamówić bez wychodzenia z domu, dzięki kilku kliknięciom w aplikacji.

 

Ceny promocyjne urządzeń z akcji „Okazja miesiąca” obowiązują w okresie 1-31.01.2021 r. lub do wyczerpania zapasów urządzeń w obniżonych cenach.


Więcej szczegółów na https://flex.orange.pl/sklep i w aplikacji Orange Flex.

2 ODPOW. 2

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 304
  • 0

Okazja miesiąca w Orange Flex!

Jak większość jest użytkowników iPhenów, to nie wiem czy się skuszą na to co tam jest w tym sklepie 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

[oferta archiwalna] Okazja miesiąca w Orange Flex!

Czasami zaglądałem na okazje miesiąca. Nie spodziewałem się, że to już prawie dwa lata 🤗