Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy iPhone SE eSIM - przedsprzedaż

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6941
  • 11269
  • 201

Na blogu Orange jest informacja o przedsprzedaży iPhone SE eSIM:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nowy-iphone-se-juz-w-przedsprzedazy/

To zapewne dobra wiadomość dla fanów nadgryzionego jabłuszka 😉

Informacje również na stronie:

https://www.orange.pl/sklep

*Temat przeniesiony z działu "Telefony i tablety" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

ise.png

I jak Wam się podoba nowy iPhone? Pamiętajcie, eSIM tylko w Orange 😉 Wysyłka telefonów od 24 kwietnia.

Warto zwrócić uwagę na model czerwony. Do tej pory zazwyczaj wydawany dość rzadko. Przy jego zakupie wspieracie Globalny Fundusz na rzecz Walki z AIDS.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

ise.png

I jak Wam się podoba nowy iPhone? Pamiętajcie, eSIM tylko w Orange 😉 Wysyłka telefonów od 24 kwietnia.

Warto zwrócić uwagę na model czerwony. Do tej pory zazwyczaj wydawany dość rzadko. Przy jego zakupie wspieracie Globalny Fundusz na rzecz Walki z AIDS.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6941
  • 11269
  • 201

@Wojciech jak bym dostał do testów, to mogę coś więcej o nim powiedzieć, a może nawet bym się przekonał do nadgryzionego jabłuszka 😁 Sam opis parametrów to jeszcze nie wszystko 💪 

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 261
  • 456
  • 5

Można w nim mieć dual sim? esim i nano sim? jeśli tak to jak to działa? jeśli ktoś w tym samym czasie dzwoni na dwa numery?

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6941
  • 11269
  • 201

@Ultra2020 z opisu wygląda, że posiada dual SIM (SIM nano i eSIM).

Najczęściej jest tak, że jak na jednym numerze jest połączenie głosowe, to drugi w tym mocnienie jest wylogowywany z sieci i na odwrót. Podejrzewam, że w tym modelu też jest tak samo.

Jeżeli na numerach w Orange masz ustawione powiadomienia, to odbierając połączenie z jednego numeru, po zakończeniu rozmowy na drugi przychodzą powiadomienia.

Czy jednocześnie w tym samym monecie na dwa numery dzwonią, to chyba mało realne. Zawsze któryś pierwszy numer nawiąże połączenie, to drugi jest w tym czasie wylogowany z sieci.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 261
  • 456
  • 5

Znajomemu powiedziałem to już napalony jest na ten telefon wypytywał mnie jak wyglada abonament w Orange za bardzo nie wiedziałem co mu powiedzieć jakie są opcje w Orange bo Ja nie przepadam za abonamentem jeśli ktoś ma czas niech przedstawi najkorzystniejsze opcje w Orange to mu prześlę.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6941
  • 11269
  • 201

@Ultra2020 tu masz link do sklepu Orange z opisem abonamentów i ceną iPhone-a:

https://www.orange.pl/sklep

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

Warto sprawdzić Plan Mobilny 75. W nim aż 70GB internetu, a i cena telefonu najmniejsza. Chociaż najlepiej pod siebie dostosować 🙂

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6941
  • 11269
  • 201

Highlighted

Poziom 11, Recenzent
  • 5
  • 8
  • 0

@Wojciech Zastanawiam się nad zakupem SE dla mojej narzeczonej. Ale raczej w wolnej sprzedaży. Biorąc jeszcze pod uwagę iPhone 8, który jest identyczny rozmiarowo i wizualnie, SE jest bardziej opłacalny na tą chwilę z uwagi na to, że 8ka kosztuje aktualnie tyle samo - dystrybucja x-kom.