Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Od 4 kwietnia 2022r. zmianie ulega cennik ofert na kartę po przez dodanie usługi: Utrzymanie numeru w sieci".

Usługa bezpłatna dla osób aktywnie korzystających z numeru. Dla klientów, którzy nie korzystają z usługi przez co najmniej 31 dni, będzie pobierana opłata w wysokości 5 zł po upływie 31 dni od ostatniej płatnej aktywności.

„Konto ważne rok” nie zwalnia z ponoszenia opłat za utrzymanie numeru w sieci. W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków.

 

Więcej informacji:

https://www.orange.pl/omnibook/nowa-usluga-utrzymanie-numeru-w-sieci-zmiana-cennikow-orange-na-karte

 

Czyli znowu rypnęli po kieszeni osoby na kartę. Szkoda, trzeba szukać innego operatora, skoro Orange wprowadza kolejne opłaty. Długo nie trzeba było czekać.

 

__________________

*Przeniesienie tematu z działu "Na kartę" oraz doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

209 ODPOW. 209

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

No to ŻEGNAJ orange!!! 🤑


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Na pewno zmniejszy się ilość numerów w Orange. Ja już z kilku zrezygnowałem, a obecnie albo pozbędę się tych, co trzymałem na ewentualne potrzeby, albo poszukam innego operatora, który nie będzie pobierał takich opłat jak Orange. Teraz najtańsze utrzymanie numeru będzie kosztowało 66 zł rocznie. Jednym słowem fanie Orange pojechał.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@piotrKawiorynapisał(-a)

No to ŻEGNAJ orange!!! 🤑


Plus też taką opłatę ma, więc po co te Żegnaj Orange? 

Reszta operatorów też to wprowadzi, choć T-Mobile nie musi, już nie ma rocznych terminów, bez aktywnych usług na prepaid 😎

Jeszcze dodam, będzie drogo na prepaid i wstrzymał bym się z porzucaniem Orange, reszta wcale taka tania nie jest, chyba że wirtualne sieci 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Szkoda, trzeba szukać innego operatora, skoro Orange wprowadza kolejne opłaty. Długo nie trzeba było czekać.„

 

XD XD no ta szkoda zwłaszcza dla operatora, z którego i tak NIE korzystasz XD przecież ta opłata to dla nieużywanego numeru, wiec na bank będą płakać, że odejdziesz bo nie używasz i tak ich numeru XD 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Witam wszystkich zainteresowanych. 

@ketrasaArtur  To się nadaje do zgłoszenia do  UOKiK ponieważ nie można pobierać 2x opłaty za tą samą usługę

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

To nie jeden operator tak robi i jakoś cisza, może tak można. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1 nie wiem jak UOKiK by podszedł do tematu. Orange przecież wprowadza usługę:  Utrzymanie numeru w sieci, a Rok ważności konta, to jest przedłużenie ważności konta głównego. Czyli tak jakby dwie niezależne usługi, które w efekcie dają to samo. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Na mój mózg to zupełnie 2 różne usługi, bo konto ważne rok pozwala zachować ważność środków bez doładowania. Moja mama tak ma już sporą sumkę i jej doradziłem, żeby to odpaliła zamiast dodawać nowe środki. A jak ktoś nie używa numeru to inna para kaloszy. Taki Oranż to se komuś da numer, co z niego korzysta. Co im po takim z szuflady? Te Wasze płacze bardziej mnie bawią niż moja baba, gdy gdera, że od 7 miesięcy nie powiesiłem lustra XD XD 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim Może to cisza przed burzą .

 

Witam @K0stek To nie są 2 różne usługi , bo wystarczy że nie przedłużysz za 6 zł. na 365 dni usługi Konto Ważne Rok , i zobaczysz co się stanie z twoim Kontem Głównym na rozmowy , to bardzo proszę nie rób nikomu "wody z mózgu " i nie wprowadzaj nikogo w błąd , świadomie lub nie świadomie .

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga